Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai anyukák menyibe kerül...

Angliai anyukák menyibe kerül az albérlet London illetve Manchester környékén . Gyerekre milyen és mennyi támogatást lehet kapni? Gyerek hány éves koráig? Angliai segélyezési rendszerről . Szóval minden érdekelni hogy mi működik

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos alberleti arakban nem tudok segiteni de a tamogatasban talan igen.


Van egy ugynevezett "child benefit" (csaladi potlek) ami gyerek 16 vagy 18 eves koraig (bocsi mar nem emlekszem pontosan) adhato es 80 font havonta. Ha nagyon keves a fizetesed/fizetesetek akkor emelt jar (sajnos azt nem tudom mennyi)

Ezen kivul jar egy "child tax credit"-nek nevezett juttatas amit majd a fizetes alapjan szamolnak ki (azt hiszem ez is 16 vagy 18 eves korig jar). Gerekek szamatol is fugg. Nekem 40 font havonta, a baratnomeknel 120 font havonta es egy masik ismerosomnel meg 80 font havonta (mind 1 gyerekesek vagyunk csak kulombozo jovedelemmel). Amig otthon voltam a kisfiammal nekem is 80 font jart havonta, amiota visszajottem dolgozni csak 40-et kapok mert not a jovedelmem. Szoval nagyon fizets fuggo ezt itt nem fogjak tudni neked pontosan megmondani.

Nekem ossze vissza 120£ jar havonta.

2011. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.En is 120fontot kapok havonta emelett visszamentem 8oraba dolgozni.

) Az alberletunk:1szoba,nappali konyha egybe termeszetesen furdo/WC.Mindennel egyutt 1000 font havonta ez joforman a ferjem egesz havi fizetese.

Jol irtak, a child tax credit jovedelem fuggo,az elozo evi alapjan.A child benefit 20.30£ egy hetre vagy 81.20 havonta.Ha alacsony a jovedelmed akkor hetente kapod ha nem akkor havonta.

2011. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi az alberlet az London.Manchestert nem tudom.
2011. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm és menyi esélyünk van dolgozni?? találunk munkát ha kimegyünk. én jogi asszisztenses vagyok meg van még egy jó pár végzettségem számítógép-kezelő valutaváltó és van angol alapfokú nyelvvizsgám .hát mit ne mondjak kicsit tudok..de nem hiszem hogy elég. férjem kamionsofőr níyelvtudás nélkül ..lehet esélyünk?
2011. okt. 19. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.Hat nem tudom en szakacs vagyok megsincs szakacs vegzettsegem.Ha kell is barmi munkahoz vegzettseg le kell fordittasd a papirokat.

A kamionsoforseghez jogsicsere es itteni gyakorlat kell.Bar angol nelkul semmi esely.

Alapfoku nyelvvizsga szerintem az nem keves marmint tuti megerted mit mondanak.

2011. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hogy működik a munkakeresés? neten vagy esetleg van valami iroda?menyi pénzt lehet keresni?kb?
2011. okt. 19. 13:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Nezelodhetsz neten ,gondolom Magyarorszagrol tenned,en ezekbe nem biznek.

Vannak ugy nevezett agency-k munkakozvetito iroda,ide beregisztralsz es ha van munkajuk akkor elkuldenek vagy elvisznek ez ugynokseg fuggo.A minimalber az most olyan 6font korul van orankent talan 5.70£ vagy valami.

2011. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!