Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ennek veszélye a kisfiamra?

Van ennek veszélye a kisfiamra?

Figyelt kérdés
Egy pár hetes kiskutyával jönnének hozzánk rokonok pár napra, még annyira pici a kutya, hogy nem lehet kiengedni állítólag az utcára. Elméletileg megkapott minden oltást, de nem tudom, hogy van-e esetleg valamilyen egészségügyi kockázata a 20 hónapos kisfiamra. Engedjem vagy sem?
2011. aug. 6. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Gondolom még nem is sz9obaiszta ha az útcára nm mehet(mondjuk ilyet mg nem halottam...

Én nem engedném, persze ha kertes házban laktokaz más...

2011. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz tőle baja.
2011. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha nem mehet még utcára a kutya, akkor nem kapott meg minden oltást. A veszettséget pl. még biztos nem. De mivel még pici, így nem érintkezik más kutyákkal, nem hiszem, hogy baja lenne. Mármint a kutyának.

De én azért rákérdeznék a biztonság kedvéért, hogy pontosan mit kapott meg, meg mit nem.

2011. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem is kitaláció volt a Hófehérkés, merevedős kérdés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakunk de nem aludhatna kint, én se hallottam még olyat, hogy nem lehet kivinni hetekig, kitenyésztett kis fehér kutya. Nem tudom a pontos fajtáját.
2011. aug. 6. 11:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem simán! Nem kell túlzásba vinni staril környezetet.Ne felejtsük el,hogy mi sem burokban nevelkedtünk.Később megszívod,föleg ha közösségbe kerül.
2011. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igyekszek nem steril környezetet biztosítani, nyúlkakival szokott homokozni, csak nem vagyok tisztában a kutyás dolgokkal, férgekre és egyéb baktériumokra gondoltam.
2011. aug. 6. 11:15
 8/13 anonim ***** válasza:
hát ez jó,nyúlkakival szokott homokozni :) Ez nagyon tetszett,jót nevettem...
2011. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nyúlkakival homokozni?

EZt ugye nem írtad komolyan?!

20hós gyerek a szájába veszi szemébe keni...

2011. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Komolyan írtam! A homokozójából áthordta a játékokat a kert olyan részére, ahol puha a föld és persze a nyulak is sokat potyogtatnak ott (nem keveset), így gyakorlatilag nyúlkakival homokozik.
2011. aug. 6. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!