Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám szétszopta a mellem,...

Babám szétszopta a mellem, amit napi hatszori fejéssel tetőztem öt hónapig. Most hogy kiürült egy lógó, összement szatyor maradt. Nagyon rondának érzem magam. Csak én lettem ilyen torz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Én még várom a végítéletet, egyenlőre még tejjel teli és kemény. Még. Hát sokat tenni nem tudunk, max elfogadni, de egy biztos: a szoptatás élményét nem adnám oda két feszes, kemény ciciért. Azért ilyen, mert arra használtam, amire lett teremtve. De szerencsére Isten megteremtette a pushup-os melltartót és a szilikon melltartó betétet is :-)
2009. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem!Én már két szoptatáson vagyok túl és nekem is ilyen lett!Ha lehajolok olyan mint egy vén kecskének a tőgye!Max.jó melltartó vásárlásával tudod fenntartani az illúziót!Vagy plasztika!!De ez nem mindenkinek elérhető és ki tudja mi lenne egy következő babánál belőle!?Én úgy lettem túl rajta,hogy a babáim egészséges fejlődéséért adtam oda egykor hetykén álló melleimet!És ez bevált!Imádtam szoptatni!Fogadd el magad Te is!
2009. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Szia!Fúúú,nekem már most egy-egy cicizés után lötyibb és nem tetszik,amit látok....de ez van.Azt olvastam,hogy közvetlenül a szoptatás befejezése utáni állapot nem végleges,tehát lehet,hogy még változhat.Kíváncsian várom,mit hoz a jövő!......Minden rossz hatása ellenére én is imádom,ahogy a babus rácuppan :) nyitja a kis száját....óóó :)
2009. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, vásárolni megyek.
2009. ápr. 10. 08:32
 5/15 A kérdező kommentje:
jajj, csajok, olyan csúnya! Ahogy a párom hozzáér, azt se tudom hogy húzzam el magam... Nem akarom hogy hozzányuljon! Napról napra jobban lapul és lóg. Sosem hordtam csöcski ruhákat, de feszülős pólóban a régi melltartóimmal.... Teljesen eltüntek!
2009. ápr. 10. 08:37
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátnőm, aki két gyerek után teljesen depressziós lett ez miatt. Nagyon csúnyák lettek a mellei szegénynek, szó szerint olyanok, mint valami vén kecskének. :( Fiatal volt még, a férjétől nagyon eltávolodott testileg ez miatt. Próbálta feszesíteni tornával, súlyzózással, de semmi. Aztán a vége plasztika lett.
2009. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

harmadik

Nyuuugi,legalább az nyugtasson,hogy nem vagy egyedül! :D

Na,persze ez a viccesebb oldala,de hidd el,a párod sem tökéletes-gondolom-talán az idő múlásával majd neki is lóg ez-az :)

Szerintem a nem beton-keménységű cickók is lehetnek szexik meg kívánatosak.

Tényleg,megyek én is veszek valami jó kis cicitartót!

2009. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
vagyis így már a negyedik :)
2009. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
majd lesz valahogy... Azt tudom hogy a párom nem örülne ha szilikont rakatnék bele, sosem tetszett neki... De ez? Hát asszem megkérdezem őszintén mondjon véleményt, ha őt nem zavarja akkor nem érdekel!
2009. ápr. 10. 10:03
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

sziasztok csajok! a helyzet nálam is hasonlóan "kecskés". nagyon kész vagyok miatta...

és ezen még csak változtatni sem tudok. a kilók ellen küdzök, de ezzel mit kezdjek?

majd csak elfogadom...vagy nem kellene?

2009. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!