Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kispárnát mikortól lehet adni...

Kispárnát mikortól lehet adni a babáknak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 1 éves korig nem lehet párnát adni nekik, olvastam. A lányunk most már 14 hónapos, még nem adtunk neki párnát. Viszont alvása előtt a mi ágyunkban játszik, gyürkészi a párnát, simogatja, jól elvan vele. Lehet hogy tehetnék már az ő kiságyába is?
2011. aug. 6. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én másfél éves kor előtt nem adnék semmiképpen, de ha nagyon szeretnéd, akkor egy egészen vékony kispárnával bepróbálkozhatsz. esetlen napközbeni alvásnál megfigyelheted hogyan viseli.
2011. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem rajta fekszik csak gyűrökedi akkor nyugodtan beteheted neki a kispárnádat :)
2011. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek, akkor alváshoz egyelőre nem, de játékhoz igen. És tényleg, lehet ki kellene próbálni a nappali alvásánál... ebéd után alszik 2-3 órát úgyis minden nap.

Köszönöm! :)

2011. aug. 6. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:

én babám is mindig a kispárnámat gyűrködte, 10 hónapos korában beraktam hozzá, az az alvókája azóta is :) csak azzal tud elaludni, az a mindene, ha nyűgös is ki kell venni a kiságyból... szerencsére nem alszik rajta hanem betakarózik vele és a 2 sarkát szorongatja

most 20 hós :)

2011. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm! Aranyos lehet hogy a párna lett az alvókája :))) Nekünk van egy puha plüss békánk, még a születése előtt vettem a kislányomnak, neki az az alvókája.
2011. aug. 7. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!