Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Festés (szőkítés) hatására...

Festés (szőkítés) hatására lett valami baja a babádnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy terhesség alatt lehet-e ilyet csinálni. Amikor utánaolvasok, megoszlanak a vélemények, ezért vagyok kiváncsi anyukák tapasztalataira.
2011. aug. 8. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Kétszer festettem a hajam terhesség alatt, valamikor a 9. hét táján, és a 30. hét körül. Muszáj volt, mert nagyon csúnya volt a lenövésnél. Tárt ablakoknál csináltam meg, semmi baja sem lett a gyerekemnek. :) Most 3 éves.
2011. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

anyukám is mindig festette a haját és semmi bajunk nincs.

22L 18L és 9F:)

2011. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 klixa ***** válasza:
Én többször is szőkítettem terhesség alatt. A kicsinek semmi baja nem lett tőle. Nyiss ablakot, és én sok folyadékot ittam, hogy az erős szag miatt ne legyen fejfájásom.
2011. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én eddig 1x festettem a hajam, és fogom még. A nőgyógyászom azt mondta, nyugodtan.

18h km

2011. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, örülök, hogy csak pozitívakat írtatok. Az az igazság, hogy már van egy kisfiam, de amíg ő volt a pocakban, csak kétszer festettem sötétebb árnyalatúra (az esküvő, majd a lenövés miatt.) Aztán most, hogy nem szoptatok, bemelíroztattam és csúnya lett, így megint megyek fodrászhoz, hogy inkább szőkítse. Azonban mindenki azzal piszkál, hogy minek, amikor úgyis következő hónaptól a következő babát tervezzük. De én ki nem állhatom ilyen csúnyán a hajam...:( Persze nem szívesen ártanék a következő babának, de hát így meg minden nap rossz érzésem van a fejemet nézve...:(
2011. aug. 8. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze a hajfestésnek a terhességhez, mint ahogy a körömlakkozásnak sincs, ilyen okosságokat olvastam már itt én is.
2011. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!