Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megérkezett a hordozókendőnk!...

Megérkezett a hordozókendőnk! Honnan tudom, hogy jól van megkötve?

Figyelt kérdés

Elsőre sikerült megkötni és beletenni a babát!! Imádja!! Nem gondoltam , hogy ilyen könnyen megkötöm majd!!! Előre hajoltam benne és kb. 1 centi lett köztünk, az nem baj? Teljesen lehajolva.


Jajj, ez annyira jó!!!Köszönöm mindenkinek, aki itt segített a döntésben a válaszaival!!Köszönöm! Életem egyik legjobb döntése!Köszi!!


2011. aug. 8. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha még fél óra mulva is benne lesz a gyerek,akkor jól megkötötted.
2011. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem baj persze, azért nem kell annyira szorosan, hogy ne kapjon levegőt.
2011. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha elég szorosan kötötted,érezni fogod,h sokkal kevésbé húz a baba súlya,sokkal könnyebb vinni,mintha pl a kezedben lenne.
2011. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ügyes vagy! jó sétálást!


az a szabály, hogyha előre hajolsz, akkor sem lehet rés közöttetek, teljesen együtt mozdultok.

2011. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi nem rég vettünk mei tait, nem szokott lenni rés. Egyszer volt, hogy a párom kötötte meg rajtam, és elég laza lett, kényelmetlen volt nekem is, neki is úgy, nem volt stabil. :S

Mindenesetre hajrá! A mi leányzónk is szereti a hordozót, kb. egy hete sincs meg, de szinte csak abban visszük, mert elkezdte rühelleni a babakocsit. Majd talán, amikor már tud ülni jobban bírja benne újra. :)

2011. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ha erősebben kötöm meg már engem is szorít, úgyhogy csak marad ez az egy centi. Képzeljétek! A pici rögtön elaludt benne!!:D

Jajj, annyira jó érzés! És ahogy -azt hiszem- a 3. válaszoló írta, nem érzem a súlyt, könnyebb, mintha a karommal fognám.

:)))))))))))))))))))))))))))

Szárnyalok :DD Ma már tudtam ebédelni!! ;) :D

2011. aug. 8. 14:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Milyen kendőt rendeltél?

Itt kértél tanácsot? Ha igen, akkor be tudnád linkelni a kérdésed? Köszi! Én kb fél órája rendeltem meg a kendőt, csodát várok tőle.

2011. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A kérdésemet már nem találom, de liliputi rugalmas kendőt rendeltem, tejeskávé színűt és S méretben.

180 magas vagyok és 80 kg.


Te milyet rendeltél??:)


Én teljesen fellelkesültem!!Sajnálom, hogy csak 7-8 kilóig lehet ebben hordozni! Legszívesebben gyűjteném a kendőket! Mindet kipróbálnám! Kár, hogy ilyen kevés ideig maradnak pici babák :)

2011. aug. 8. 21:53
 9/15 anonim ***** válasza:
Én szövött nandut. Pont azért nem akartam liliputi rugalmasat mert abba csak 8kg-ig lehet hordozni. de ha jobban állnánk anyagilag én is rugalmasat rendeltem volna + utána meg olyan hordozót amiben nagyobb babákat is lehet vinni.
2011. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem keresgéltél a vaterán? 4-5000-ért lehet venni liliputit.


Majd kérlek mondd el, milyen a nandu kendő. Milyen megkötni, milyen beletenni a babát és hogy érzi magát benne.


Ismered ezt az oldalt? Most találtam rá egy-két hete: www.mamami.hu

2011. aug. 8. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!