Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óra alvás normális 4,5...

Hány óra alvás normális 4,5 hónapos babáknál napközben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom kétoránként alszik (délelott 2x és délután 2x-3x) 6 hónapos. Nem tudom másoknál hogy van. Sokan azt mondják, hogy szerencsés vagyok.
2011. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 5,5 hónapos, de már jó ideje úgy alszik, hogy délelőtt egy nagyot, az olyan 1,5-néha 2 óra. Aztán délben 3/4 vagy 1 órát. És délután még szokott 3/4 órát aludni. Ha dél körül megyünk vásárolni, és elalszik az autóban (max. fél óra), akkor utána a délutáni alvása hosszabb.
2011. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló szuper táblázatot küldött. Fiam a másik véglet: 5 hónapos és 2-szer 40 percet alszik nappal - de úgy látom, hogy a táblázat alapján követi az elvárásokat... :)
2011. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Igen, a 2. válaszoló táblázata tényleg szuper és megnyugtatott hogy normális mértékű amennyit alszik a babám. :)
2011. aug. 9. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!