Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babátok felkel még...

4 hónapos babátok felkel még éjjel szopizni? Mikortól alussza át az éjszakát? Az én kisfiam most 4 hónapos! 8-kor alvás hajnal fél 4 körül mindig felkel szopizni utána már csak reggel 6ig alszik vissza! Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy normális-e de nálunk is ez van. szintén 4 hónapos a lányom.
2010. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A mi 2 hónapos babánk az utolsó 5 éjszakát este 8-10-től reggel 8-10-ig végigaludta, de szerintem ez olyan ritka, mint a fehér holló, és nem is biztos, hogy így marad. Szerintem erre nincs törvény, van olyan baba is, amelyik még egy évesen sem aludja át az éjszakát. Ne aggódj!
2010. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4 hos 1 hetes a lányom és szintén.10 körül elalszik és 4-5 körül kel enni. Tápszeres. Vissza alszik és olyan 7-8ig alszik.
2010. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia

az én lányom 4 hós 3hós koráig szopizott, most már tápszer, de már elég régóta végigalussza az éjszakát. a tápszer adása után pedig, este 8,1/4 9- 06-ig alszik, ekkor kap enni és 7.30ig alszik. nekünk innen kezdődik a nap.

2010. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12 hetes kisfiam pár napja aludja át az éjszakát.Este 9-10-től, reggel hat-hétig alszik.Addig kétszer kelt kb. éjjel egykor és három-négy között.
2010. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első gyerek (fiú) 5 hós koráig stabilan egyszer kétszer ébredt éjjel szopizni, 5 hós kora után estére kellett neki tápi kiegészítés sajnos, viszont onnantól átalussza az éjjelt immáron 2 éve.

A lányom most 5 hós, párszor már "becsapott" :) mivel napokig nem ébredt éjjel, de aztán mindig visszaálltunk a hajnali 3-4 es szopira.

Hát ez van:) Ő szerencsére csak anyatejes és elég is neki a tejci. Gondolom majd ha már eszik is akkor esetleg lesz remény hogy átalussza tele pocival az éjszakát.

2010. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 hónapos a fiam és éjjel mindig felkel 1x,attól függően,hogy mennyit evett este.ha keveset,akkor 1-fél 2 körül kel és utána fél 6 körül felvan.ha sokat eszik,vagy este 2x eszik,akkor 3-4 körül kel és fél 7-7-ig alszik.
2010. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

11:42-nak

enyém eszik mindent és sokat, szopik is és felkel éjszaka, 1 éves:-))

2010. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 hetes korától 3 és fél hónapos koráig átaludta az éjszakát. Este 8-tól reggel 5-6 -ig. Akkor következett be a fejlődésbeli ugrás, azóta kel 1 óra körül,eszik, majd rögtön visszaalszik, majd 5 és 6 között. Csak anyatejet kap, de nem szopik. Most majdnem 5 hónapos.
2010. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!