Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nagyon klóros víz árthat a...

A nagyon klóros víz árthat a babának?

Figyelt kérdés
Lányom 5 hónapos, tápszeres.Észrevettem, hogy a vízforralás után sem tiszta a víz, ha hagyom állni, lepedék gyűlik az aljára, és az edény szélén is le ülepedik.Olyan, mintha vízköves lenne.Most többször átöntöm, szűröm, de így nagyon hosszas procedúra.
2011. aug. 8. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól látod, az vízkő.Én is amikor forralom, a víz tetején mindig úszkál a vízkő, és egy idő után a fazekat is vízkőoldózni kell, mert nagyon lerakódik.Sajnos ezzel nem tudsz mit tenni.Nekünk nincs szűrőnk, úgy oldom meg, hogy egy héten kétszer kb. Jana baby-ből készítem a tápszerét. Mondta a védőnő, hogy azért ne kapjon minden nap ásványvizet, mert sok benne az ásványi anyag, és az hosszú távon nem egészséges neki.Az nem klór, hanem vízkő, de nem hiszem, hogy ártana. Mi is így nőttünk fel, meg utánunk még nem tudom hány generáció.
2011. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!