Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? 19 hos fiam...

Mit csináljak? 19 hos fiam antibotikumot szed már 5 napja, és elösször tegnap elött a nyelvén lett vörös folt, ma meg az egész popsiján. Már nem adom tovább allergia lehet a gyógyszerre?

Figyelt kérdés
az a legjobb,hogy én ez miatt mármint a nyelve miatt szombaton bevittem ügyletre,ahol megse nézték azt mondták szájfertözés,és nyugodtan adhatom tovább az antibiotikumot.holnap viszem gyerekorvoshoz.most mi baja lehet hogyha a gyogyszertöl van?nem lesz semmi komoly?olyaannyira vörös a popoja,hogy ülni sem bir.
2011. aug. 8. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
tuti gyógyszertől! Nekem is volt. Kaptam 2 szem tabit és már aznap alig látszott a popómon. Kamillázd addig is le, igyon normaflore-t. Esetleg kis szudokrém éjjelre hátha megnyugtatja. Kitartás! Írj majd hogy mi volt.
2011. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak attol félek hogy nem lehet e igy komoly baja,hogy ennyi napja szedte?az ügyeletröl meg ,megvan a véleményem,igy vigyem oda a gyereket,de akkor mégis ki segitsen?mi lesz?
2011. aug. 8. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nekem is a végén jött. Ez nem allergia hanem mellékhatás. Túl sok jó bacit nyirt ki az antib. Felborúlt az egyensúly. Nem lesz gáz! Csak tompíts szegény fájdalmán. Talán még hűsítö borogatás is bejön!
2011. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi,annyira megijedtem,ilyenkor csak a legrosszabra tud gondolni az ember.féltem öt nagyon
2011. aug. 8. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a summetrolin rendezte el így a gyereket. De a 3. napon leállította a doki a szedését. Nem allergia, hanem vagy érzékenység vagy mellékhatás. Ő minden esetre nem szedheti a hátra lévő életében azt az antibiotikumot.
2011. aug. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!