Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féléves babám ma kapott...

Féléves babám ma kapott először almapürét, majd a következő etetésnél (tápszer) mindent kihányt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Őszibarackkal kezdtünk, azzal nem volt semmi gond. Amúgy szokott bukni rendesen, de ez annál jóval több volt, és sugárban jött sokáig. Adhatok holnap is almát, vagy ez azt jelenti, hogy nem birja a gyomra?
2011. aug. 8. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alma savat csinál, lehet ez volt a baj.

Szerintem várj vele pár napot és akkor próbáld meg újra.

2011. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne egyszerre etesd. Minden nap egy kanállal kell emelni az adagot. Pl. eslő nap csak egy kanállal adsz, hagy ízlelgesse, másnap kettővel, majd hárommal és így tovább, amíg el nem éred a normál adagot. A bab gyomrának és szervezetének hozzá kell szoknia és az nem mindig megy könnyen.
2011. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Amúgy nagyon izlett neki, csak hát utána ne jött volna vissza. Gondoljátok, hogy a fokozatossággal kb. 1 hét alatt már nem fogja kibukni?
2011. aug. 8. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs gond, csak túletetted. Én is 3. nap már 1 dl almapürét adtam neki, mert "kérte". Rá 5 percre úgy kikakilta, ahogy hogy me se emésztette, a nyakáig almás volt, meg se tudtam fogni, mindene olyan volt. Fontos még, hogy fél óra teljen el a gyümölcs és a táp között, mert szintén így járhatsz.
2011. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az biztos, hogy fokozatosan emeld az adagot, akkor nagy baj nem lehet.


ismerek olyan babát, aki sajnos semmilyen gyümölcsöt nem bír megenni, mert kihányja. a zöldségeket nem, gondolom a savassága zavarja.


próbáld keverni valamivel, ami leköti a savat. pl.gabonapép, Sinlac, zabkása...

2011. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!