Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mossam ki a babaruhákat?...

Hogy mossam ki a babaruhákat? Gépben vagy kézzel? Milyen mosószert használjak? Hány fokon?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
gépben nyugodtan moshatod, de van ahol azt ajánlják, hogy ne mosd együtt a felnőtt ruhákkal, csak az övét. A fok attól függ mit mosol! Mosószer meg szerintem mindegy.
2008. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nyugodtan moshatod gépben ha a cimke másképp nem írja és sok baba ruhát lehet 60 fokon mosni. Az előkéket mindíg legalább 60 fokon mosd mert igy fertőtlenited. Általában a kétszeri öblítést javasolják a babaruhák mosásakor.

Én ajánlom neked a Tide Super Plus Sensitivet. lehet kapni kis dobozban is igy kipróbálhatod és ha nem tetszik nem vesztesz vele max 400 forintot. Nagyon szépek lesznek a ruhák tőle és mivel sensitiv óvja a bőrt. Másod sorban puhák lesznek a ruhák tőle. Használj hozzá valamilyen szintén Sensitiv öblítőt. ( én Lenort használok)

2008. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. márc. 4. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kimondott baba mosóporok illetve öblítők. Általában A "sensitiv"ek mind azok. Én azt ajánlom a babaruhákhoz. Mi most a gabi márkát használjuk.

Én külön mosom a gyerkőcök ruháit, a fok a ruhától is függ.

2008. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mosd gépben, hiszen így lesz igazán tiszta. Én mindent 60 fokon mostam, a saját ruháinktól külön. Mosószernek folyékony Arielt használok (modnjuk csak a babaruhákhoz, a saját ruhákat Lidle-s olcsó mosószerrel mosom), meg Silan Sensitive öblítőt, hogy jó puha legyen.
2008. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam addig volt újszülöttként tele kiütéssel, amíg haza nem mentünk, és nem a folyékony mosószerrel mosott ruhákat kezdte hordani. Nekem a védőnő ajánlotta még terhesen, mert a por megtapadhat a szövetekben, és irritációt okozhat. Biztos ritka, de nálunk ez volt. Én a folyékonyra esküszök. Mosógépben, 60 fokon. Amelyik babaruhát nem lehet 60 fokon mosni, az nekem nem is kell.
2008. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!