Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a babámnak el van-e dugulva az orra?

Figyelt kérdés
Első alkalommal beteg és össze-vissza szerencsétlenkedek. Tőlem kapott el egy influenza szerű vírust. Délelőtt folyt az orra és sokat tüsszögött, de úgy tűnt szépen ürül a váladék (átlátszó és sárgás trutymó is jött). Délután és este adtam neki bébi orrcseppet, azóta nem folyik az orra, eszik, alszik rendesen, nem tüsszög, nem nyűgös egyáltalán, nem is lázas. Ettől még el lehet dugulva az orra? Nem porszívóztam egyelőre mert feleslegesen nem akarom piszkálni szegényt, de közben itt aggódok, hogy mi van ha fül vagy arcüreg gyulladást kap. Előre is köszönöm a segítséget!
2009. ápr. 10. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
ha tud szopizni,alváskor nem horkol,és egyébként sem szörcsög akkor nem lehet gond.. de sztem porszívózd csak ki, utálják ugyan, de ha előtte orrcseppezel úgy 5-perccel,akkor az orrcsepp fellazítja ami bent van és ki tudod szippantani. ordítani fog, de hamar megvan és csak jót teszel neki-meg magadnak mert megnyugszol :)
2009. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, akkor holnap nem ússza - illetve ússzuk - meg :(
2009. ápr. 10. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!