Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesnek a nagyszemű...

Másfél évesnek a nagyszemű csemegeszőlőt ki kell magozni? Elég nagy magja van.

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
én kimagozom inkább a 3 évesnek is még (illetve már ő magozza magának, meg az öccsének, csak ott vagyok mellettük) mióta láttam a tévében egy kisfiút, akinek megakadt a szőlőmag majdnem 2 évesen és most 4 évesen is azon a szinten van szegény, nem fejlődik, oxigénhiányos állapot miatt agykárosodást szenvedett. Ennyi fáradtságot megér a biztonságuk.
2011. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kiszedtem a magját ha túl nagy volt...egyébként volt amikor gyorsan bekapkodta,semmi baja nem lett tőle
2011. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én kimagozom a 22 hósommnak,de pl a barátnőm nem magozza ki 16 hós fiának....
2011. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én is kimagoztam eddig. Akkor ezután is fogom. Még csak az hiányzik, hogy félrenyelje:(...

Köszi a válaszokat

2011. aug. 9. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
én még meg is hámoztam neki,mert egyszer ugy jártunk,hogy a héja valahogy feltapadt a torkára,és arra lettem figyelmes,hogy fulladozik a kislányom. Utána több hónapig nem meretm neki adni.Ezt nem azért meséltem el,hogy most a frászt hozzám mindenkire,hanem csak azért hogy szőlő evés közbe ne hagyjátok őket egyedül..
2011. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tavaly egy éves fiam kint labdázott, és csendesen szedte magának a szőlőt, este láttam csak, hogy mustot kakilt a kicsi.

Hámozás és magozás nélkül. Azóta is maga szemezgeti a szőlőt.

2011. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Másfél éves kora óta kiköpi a magokat, elég gyorsan megtanulta, csak pár napig kellett nagyon odafigyelni, most már mindennek kiköpi szépen a magját. Érdemes megtanítani neki, mert már elég nagy hozzá. Így nem kell féltenem, egyedül szokta szedni a szőlőt, szamócát, sóskát, soha nem téved, inkább többet köp ki, mint hogy a magot lenyelje.
2011. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem hámozom, de nem is hagyom egyedül vele

Szerintem az enyém még nagyon kicsi a köpködéshez, pár hónap múlva kipróbálom én is. Ha valamit nem tud megrágni, addig forgatja a szájában, míg ki nem szedem, nem tud még köpni egyáltalán.

2011. aug. 9. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!