Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig adtok...

Mennyi idős korig adtok sapkát a babátokra ilyen jó időben?

Figyelt kérdés
7 hós a pici lány,de én mindig adok rá vékony sapit.De több babát láttam satyó nélkül,jóval kisebbeket is....
2009. ápr. 11. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha fúj a szél, akkor mindenféleképpen adj rá sapit, de szerintem ilyen jó időben elég egy kalap vagy baseballsapka is, ami védi a buksiját a napsugaraktól, mert ilyen időben is káros a nap, és akár le is lehet égni.

üdv. Csilla

2009. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Az en babam 8honapos es nagyon meleg van a napokban es nem adtam ra mar sapit.
2009. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én adok a melegben is egy vékony sapit 10 hós kisfiamra...védi a kutacsot, véd a napszúrás ellen...és még jól is néz ki:)
2009. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oks,köszi:)Én is nyári baseball-szerű ilyen megkötős sapit szoktam ráadni,vagy fejkendőt:)
2009. ápr. 11. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 17hós és még mindig adok rá. Egy esetleges fülfájást kikerülve,mer az nagyon kellemetlen. Nálunk per pill. szép idő van csak nagyon fúj.

Nem is tudom,kellene vagy 30foknak lennie hogy ne adjak rá semmi sapit :-)

2009. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is adok rá sapit, pont a nap ellen.

Egy kiskalapot szoktam ráadni, aminek van siltje, hogy ne süsse a szemét a nap, és a fejét védje a napszúrás ellen. De szélben mindenképp , de akkor is csak kalapot kap már ilyen kellemes időben.

Én is láttam 3 hós kicsit is a napon fejfedő nélkül-hát nem volt szép látvány, ahogy hunyorgott szerencsétlen kicsi...

2009. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szió!

Nagyon jól teszed, hogy adsz rá.

A dokink azt mondta, hogy amíg van kutacsa, addig védeni kell a fejét. Az, hogy néhány anyuka úgy gondolja, hogy sapka nélkül jobb, ne érdekeljen! Tedd úgy, ahogy a legjobbnak látod, de azért érdemes megfontolni, amit a sugárzásról, a napszúrásról és a többiről mondanak még akkor is, ha sokan ezt reklámfogásnak vélik. :)))

2009. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Halihó!

Nagyon jól teszed, hogy adsz rá sapit. Amíg a kutacs be nem nő, mondhatnám, hogy kötelező! Kérdezd meg a védőnőt. ő is ezt fogja javasolni. Arról nem is beszélve, hogy a fülfájást is jobb elkerülni, nagyon könnyen huzatot kap egy kisbaba.

8 és 1/2 hónapos kisfiús Anyuka

2009. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat,én is a kutacs miatt jobbnak látom ha van a fején valami,úgyhogy adni is fogok rá,az engem megnyugtat:)Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Nektek!!!:)
2009. ápr. 12. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!