Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher price pihenőszék, most...

Fisher price pihenőszék, most akkor melyik?

Figyelt kérdés

Babám nem kis súllyal született, most 2 hós lesz.

A 9kg-ig terhelhető lenne szimpatikus, de nem tudom meddig fogja tudni kihasználni. A 18kg-os lenne célszerű, de nem látom olyan kényelmesnek. Félek hamar kinőné a 9kg-osat, de az is eszembe jutott, hogy mire kinőné talán eleve nem is maradna meg benne.

Vélemények? Tapasztalatok? Egyáltalán mikor várható hogy 9kg-os lesz (úgy nagy általánosságban) kb mondjuk 8-9 hósan?


2011. aug. 10. 08:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A mi babánk kb. 6 hónapos koráig maradt meg benne. Most 9,5 hónapos és lassan 9 kiló. De 3 hónapja kb. csak porosodik a szék, mert már kifordul belőle, nem bír megülni a popsiján. Szerintem bőven elég a 9 kg-ig használható!
2011. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekünk a 18 kg-ig terhelhető esőerdős, rezgős volt. Nagyon szerette kisfiam. Végül azért adtuk el, amikor 10 hónapos volt, mert állandóban belemászott, felállt benne, és elkezdett vele hintázni - pofára esett szegénykém, szerencsére a szőnyegre, mert átbillent vele. Innentől már nem láttam biztonságosnak. Egyébként ő 3500-zal született, és 7 hónaposan volt 9 kg.
2011. aug. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
az én kisfiam 5 és fél kg....
2011. aug. 10. 08:26
 4/23 A kérdező kommentje:

első hozzászólónak:

pont én is erre gondoltam, hogy talán ezek okok miatt bőven elég lehet a 9 kg-os

2011. aug. 10. 08:27
 5/23 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nincs két egyformán fejlődő baba, így nem tudom azt sem megmondani, hogy a tiéd mikor lesz 9 kg. Az én kisfiam egyébként 2 hónaposan 5900 gramm volt.
2011. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

2.:

Köszi a választ neked is :) igen tudom, nem fejlődnek egyformán, de az is igaz, hogy egy idő után nem gyarapodnak olyan gyorsan

2011. aug. 10. 08:30
 7/23 anonim ***** válasza:

Igen, az biztos, hogy így van (volt olyan hónap, mikor elkezdte a nagy mozgásokat a porontyom, hogy még fogyott is).


Egyébként ha megveszed a 18-asat, akkor amíg tudod használod, mint pihenőszéket, majd ha már azt csinálja, amit nálunk (belemászik, nem biztonságos), akkor el kell rakni egy időre, majd amikor már elég nagy hozzá, hogy megértse, mit szabad, és mit nem, akkor előveszed, és kisszékként lehet használni. Most utólag belegondolva lehet, hogy nekem is ezt kellett volna tennem (22 hónapos múlt, nincs még egész 14 kg, és simán használhatnánk, mint egy kis széket).

2011. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szia nekünk 18kg-ig jó van. Deluxe vagy valami ilyesmi a neve ha jól emlékszem. Hintaszékké alakítható.

Ugyan volt egy kis szünet a használatban, de a kislányom a mai napig nyúzza és imádja. Szóval én azt a fajtát ajánlom neked.

2011. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ja azt nem írtam, hogy 2 éves a kislányom :)

egy éves koráig volt a szünet, onnantól kezdte megint használni.

2011. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
akkor most már teljesen össze zavarodtam, van aki szerint ez is elég, van aki szerint az is....:/ most akkor???:)
2011. aug. 10. 08:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!