Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tescoban milyen áron lehet...

Tescoban milyen áron lehet kapni 1 éves kisfiú részére ünneplő ruházatot (ing, mellény, nadrág)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegnap voltunk a Tescoba. Igaz, főként kislány részére nézegettem ruhákat, özön mennyiség van leárazva! Viszont kisfiúra nem láttam olyat, amilyet te keresel, de még a nem akciósok közül sem biztos, hogy össze tudnád válogatni mindazt, amit keresel.
2011. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is kerestem annak idején de nem találtam.Még mellény meg nadrág esetleg.De szerintem nagyon drága,annyira ünneplős meg nincs ott.Aztán a corában vettem inget meg bársony gatyót 1000Ft/db mellényt meg butikban 4000-ért mert sehol nem volt,csak ilyen sportos.(keresztelőre kellett)De a neten szép ünneplős szettek vannak azthiszem 5-6000körül.
2011. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
C&A, H&M-ott minig van, 100 x jobb minőségű cucckok avnna mint a teszkóban (utálom)
2011. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

H&M-be menj!!

Ott is vannak leárazások mindig!

Iszonyat vagány, cuki ruhák, eszméletlen jó minőségeben!

2011. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem láttam sehol, úgyhogy varrtam.

Így a burda szabásminta+ anyag összesen 3000 Ft. És ez csak mellény meg gatya, ingünk van (ahhoz választottam az anyagot.

A vaterán meg a teszveszen vannak, csak nekem nem tetszettek. Amúgy bérelni lehet talán, vagy varratni.

2011. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!