Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktál babádra tipegőt adni...

Szoktál babádra tipegőt adni bady nélkül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon meleg volt, akkor adtam rá így éjszakára. Nappalra mindig van rajta body. Sok ujjatlan rugija/tipegője van, így mindig tudok ráadni body-t is.
2011. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.Igaz, hogy már 10 hónapos, de én nagyon szeretem rajta a rugit.Itthon sokszor van rajta, és éjszakára pizsamaként.Télen még adtam rá body-t alá, most már nem kell, mert meleg van.Ha elmegyünk itthonról, akkor body, nadrág zokni, vagy napozó, vagy ruha harisnyával.De ha itthon vagyunk én a rugit szeretem.A zoknit lehúzza, felcsúszik, a szoknya a nyakában van.Pólót soha nem adtam még rá, nem akarok a lányomon fedetlen derekat meglátni.Ha meg body-t adok a póló alá, akkor mi értelme a pólónak?Úgy nőtte ki a pólóit, hogy egy se volt rajta.
2011. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 18 honaposom is meg rugiban alszik. Amikor nagyon meleg volt, akkor nem volt alatta body. Most nalunk 22 fok van ejszaka a lakasban, most egy ujjatlan body van alatta, es rajta a rugi. Halozsakban alszik.
2011. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért érdekelt, mert még nem próbáltam és attól tartottam, hogy elcsúszik a pelus , mert nincs ami fogja.
2011. aug. 13. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:
A pelus le van ragasztva, nem fog elcsúszni sehová:)Én már régóta adok rugit body nélkül a lányomra, és még egyszer sem volt baleset.
2011. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!