Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korukra értik meg...

Mennyi idős korukra értik meg a babák/kisgyermekek, hogy hisztivel nem érik el azt, amit akarnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

most 13 hós, még nem érti.


biztos, hogy a következetesség a legfontosabb, akkor előbb-utóbb megérti.

2011. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Amint Neked sikerül megértetned Vele:) Ha következetes vagy elég korán..::)
2011. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az enyém 1 éves,alapvetően jókedélyű kissrác,de ha rájön a dili,akkor igazi kis akarnok.Következetes vagyok,muszáj annak lennem,de az idegeim néha cafatokban lógnak,mert még a legjobb napon is legaláb egy fél órás cirkusz megy,mert ő akar valamit,amivel nem játszhat,és ezen pillanatok alatt bepöccen.Legtöbbször elég,ha kimegyek a szobából,és elhallgat,de sokszor kell a hideg víz:(
2011. aug. 12. 15:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Sokan felnőtt korukban sem értik meg.:)))
2011. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 xStefix ***** válasza:
100%

Az enyém 3,5 éves lány, kis fáziskéséssel most van a dackorszakban (vagy ez már egy újabb, ki tudja?). Ő se érti meg, hogy ez nem célravezető, vagy lehet, hogy ő már pont azért csinálja. :)

Szerintem a következetességnél még egy dolog a fontosabb: türelem.

2011. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen tudom,hogy a türelem a legfontosabb,csak sajnos egyre kevesebb van belőle,pedig igyekszem.
2011. aug. 12. 21:37
 7/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, de miért nem játszhat a játékával?

Akkor érti meg, ha következetes vagy, nem csak üres szavakat ismételgetsz, hanem be is tartod mindig.

2011. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az én ikreim is 1 évesek, és 3 lesz a lányom. Na nálunk is jut hisztiből minden napra. Nem kell észrevenni. Fiúknál elterelem a figyelmüket ha tudom, általában beválik. Ha nem, akkor otthagyom és majd abbahagyja. Ha nem azért odamegyek és megnyugtatom, de akkor már úgysem tudja miért is üvöltött, el lehet terelni másra a figyelmét.

Lányomat meg beküldöm a szobába, ha szép szó nem használ, és addig nem állok vele szóba, míg nem hagyja abba.

2011. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nálunk az nem használ, hogy elvonom a figyelmét, mert nem figyel semmire csak nyerít és megfogni sem lehet mert úgy dobálja magát, én most azt probálom, hogy ha kinn vagyunk leteszem a fu kozepére és ott hagyom. utána max. még fél percig hisztizik utána feláll és megy tovább
2011. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem sose:D

Ma közösen fürödtünk a kicsivel, mert zuhany alá nyomtam, az zökkentette ki, addig csak a földhöz verte magát, mert reggelire nem kaphatott fagyit...

Nem hitte el, hogy zuhany lesz, kellőkép meglepődött, és egyből jól esett neki a reggeli tojás, nem kellett a fagyi.

Hirtelen már más nem jutott eszembe, 10ig ezzel játszott 8tól, és a tesót nagy nehezen sikerült két földhözvágódás között elaltatni, gyorsan fürödtem volna is, és az én türelmem is elfogy.

2011. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!