Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél 26-27 hónap van a...

Akinél 26-27 hónap van a tesók között, hogy bírták a a terhesség utolsó 2 hónapját segítség nélkül? Hisztivel mit kezdtetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

2 év és 3 hónap van a csajaink közt. Mi nagyon szerencsének mondhatjuk magunkat a nagy lánnyal,egyszerűen egy angyal! Semmilyen hisztit nem csinált. Szerencsére este Apuka otthon volt,így Ő tette-vette fürdésnél a lánykánkat. Amúgy minden másra magam voltam/ vagyok. Én nagyon jól bírtam mindent,még amikor túlléptem a kiírt időpontot is játszótereztünk.


A 2 kisebb közt is 2 év 3 hónap lesz... Hát, a kisebb elég önfejű (apja lánya!),és néha bizony hisztizik,de hamar abba hagyja. Ami kikészít,hogy a lányok össze kapnak- de csak ha amúgy is rossz napom van.


Üdv:34hkm.

2011. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 25 hónap a korkülönbség, én lányom se volt hisztis. Teljesen jól viseltem az utolsó hónapokat is. Nagyon önálló volt mindenben már, ügyesen segített, ha kértem, nem kellett feleslegesen hajolgatnom. (nekem bejött ez a korkülönbség, így a harmadik is úton már, 24 hónap lesz most elvileg :) )
2011. aug. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2és fél éves a fiam most 2hónapos a kicsi!Hát én totál kivoltam,fáradt voltam,nyűgös voltam,ráadásul lágyéksérvem volt!A hiszti ugyanugy próbáltam kezelni mint azelőtt büntivel,de volt hogy már olyan fáradt voltam nem is foglalkoztam vele!Kemény volt az utolsó időszak és még most sem könnyebb! Nem egyszerű de majd csak könnyebb lesz vagyis reménykedek benne
2011. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is fiam van. Ezek szerint ők a problémásabbak!?
2011. aug. 7. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igen a fiuk:) én csak lestem a lányos anyuciknak milyen jó:D kitartást kivánok neked:)
2011. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23 honap van a ketto kozott. most 2.5 a fiam, es 6 hos a lanyom. Nem volt hiszti...cuki volt, allandoan puszilgatta a hasam, es varta tesot.
2011. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdés engem is érint, a fiam 2 év 3 hónapos lesz, mire megszületik a kisöccse. Így 21 hetesen még jól bírom, remélem később is így lesz, mert a férjem este 7 előtt nem ér haza.
2011. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!