Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lett a kapcsolatotok a...

Milyen lett a kapcsolatotok a férjetekkel szülés után? Nőként nézett rátok? Hogyan állt a babagondozáshoz? Szexuális élet volt köztetek? Memmyi idő után?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:

1.vacak:(((

2.nem nőként,hanem csakis kizárólag anyaként:(((

3.az elején sokat segített,már nem

4.nagyon minimális

5.8 hét után

2011. aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8 hónap után most talán van javulás:)A pici körül mindenben segített viszont a többi egy katasztrófa de talán most....
2011. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. messze nem olyan mint a babó előtt, és persze nem jó irányba változott, szinte csak a babának élünk, egymással nem tudunk mit kezdeni

2. ezzel nincs gond, sokszor megdícsér , inkább én érzem magam kizárólagosan anyukának

3. 1 hónap kellett míg ráérzett az ízére

4. most 8 hetes a kislányunk, és még semmi , persze nem miatta, nekem nincs hozzá semmi affinitásom

2011. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Szorosabb, mint volt

2. Igen, miért is ne?

3. Maximálisan, ővé a fürdetés, ő kel hozzá és hozza szoptatni, házimunkába is besegít

4. Már alig vártuk...

5. 8 hét, mert a gátsebem nem úgy gyógyult, ahogy kellene. De azóta minden szuper!

2011. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Irigyellek kedves utolsó , minden ideális nálatok, mi nem vagyuk ilyen szerencsések :(
2011. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hááááát vegyes!

tökéletes apa, sokat jáccik a fiunkkal, imádják egymást :) házimunkából is kiveszi a részét szó nélkül a mai napig. szóval mint férj semmi gondom vele, és büszke vagyok rá! mert manapság annyi olyat hallani a anya egyedül marad a gyerek neveléssel, házzal.... :( ő totál, maximálisan mindenben segít. pelenkáz, főz, mosogat, takarít, wc-t pucol....

viszont a nemi életünk az nagyon sokáig iszonyat gyatra volt :( 5 hét után próbáltuk meg először, nem is volt szörnyű. viszont sajna ő is dolgozott, én a gyerekkel, éjszaka kelni volt h óránként cicire... :S kimerítő volt nagyon és akkor már a sex az uccsó helyre került :( így ha heti 1 összejött akkor már sokat mondok :( szerencsére ma már minden rendben!!!! 14hós a fiunk, és pl most már kis szünetet tartunk sexben :P mert most kb 1 hétig minden nap volt :)))))) mostanság jött teljesen rendbe! :) és imádom! végre minden a "régi" :)))))

2011. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. szorosabb, mint valaha volt:)

2. Igen, bár engem zavar, hogy ha a kicsivel van és szól nekem, nem nőként hív, ahogy mindíg is szólított, hanem Anyát kiált. Nekem erre nem áll rá a szám. Szerinte ezért van, hogy a kisfiunknak én is meg ő is csak Anya és az Apa szó jelentésével nincs teljesen tisztában.

3. Nincs sok ideje, néha fürdet, inkább csak játszanak. Abban sincs köszönet, ha ő teszi le aludni, mert elmalackodják az esti rituálét, a kicsi felpörög és vele sosem tud elaludni. De ő hordja babaúszásra, és rengeteget játszik vele.

4. 5 hét után voltunk először együtt, nagyon jó volt. Most is vágyunk egymásra, csak mindkettőnknek sok dolga van, elég fáradtak vagyunk estére. Szememre veti, hogy mindíg pitiznie kell, ha hancúrozni akar. Bevallom, fáradt is vagyok és újra terhes, de azért nagyon kívánom őt.

És éppen azért, hogy kicsit nőnek is érezzem magam, egy hét múlva lakziba megyünk és nem visszük a fiunkat. Nem neki való, meg aztán imádok táncolni, most varrják az új ruhámat, szórakozni is szeretnék egy kicsit meg nőnek érezni magam.

2011. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kriszti0822 válasza:

1.változatlanul jó

2.teljes mértékben,sőőőt!

3.egy picit még fel kell nőnie a dologhoz,de próbálkozik

4.igen

5.5-6 hét után

2011. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb lett a házasságunk, sokkal többet dicsér a férjem mint előtte (pedig van még rajtam felesleg), a házaséletünk kiegyensúlyozottnak mondható (heti 2-3 alkalom), a gyermekágy lejárta után szeretkeztünk először, mindenben segít itthon (fürdet, pelenkáz)
2011. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!a pozitívosoknak gratulálok sajnos én is a negatívos táborba tartozom és ez rémisztő!!!!!!

Rettenetesen szomorú vagyok hiszen mindent megteszek sosincs zsíros haj,borotválatlan láb,szolizom stb ....

a lakás is ragyog a baba is ellátva de

nem vagyok többé nő

talán mert már akkor bejött a szülőszobára mikor még a kengyelben volt a lábam(kb 2 perccel a baba kubújása után)

viszlát boldogság

ebbe bele lehet hülyülni

de már értem miért mondják a nők hogy y gyerek az első-mert ált-ban nincs is más választásuk ........

jajjjjjj

2011. aug. 17. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!