Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik azok a dolgok, amiket...

Mik azok a dolgok, amiket szülés előtt mindenképp csináljak meg, hogy "nyugis" lehessen előtte és utána is egy ideig az élet?

Figyelt kérdés
Addig megvagyok, hogy szüléshez összepakolni egy táskátnyi hasznos dolgot, hogy ne az uccsó pillanatban kelljen, nagytakarítás is meg van szervezve, babholmik kimosása, kivasalása folyamatban. Mi van még?
2010. márc. 25. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
bevásárlás a konyhára.kaja pakolás a fagyóba.és sok sok pihenés hidd el szüléshez ez a legfontosabb.én két éjszakát nem aludtam ugy mentem szülni és estére lett meg a babám és 3.-dik éjszaka sem tudtam aludni.én kész roncs voltam.hidd el tudom mit beszélek...könnyü szülést..4 hetes kiscsajszi anyuja
2010. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
53%

szerintem már csak TE magad!

Én itt szörtelenítésre gondolok, nekem ez volt az ami úgy volt, hogy jó volt.Fodrászhoz menny el ha kell, utána már nem nagyon lesz már időd.

Jó szülést:)

2010. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a szörtelenítés indulás előtt az alap, én vettem minden féle pelenkából és jó pár hétig azzal se volt gond...mélyhűtőbe félkész kaják jó ötlet.....jó szülést!
2010. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt csináltam, elmentem fodrászhoz, kifestette a barátnőm a lábamon a körmöt, a kozmetikus legyantázott:)

Mindig dupla adagokat főztem, és be a fagyasztóba, így az első héten anyukám főzött, utána meg a hűtőből éltünk:)

Nagybevásárlás megvolt, így teli hűtővel indultunk neki:)

2010. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Készítsd össze az igénylehető támogatásokhoz a nyomtatványokat, amiket lehet tölts ki előre (TGYÁS,egyszeri anyasági támogatás, családi pótlék)!

Könnyű szülést, sok erőt!

És aludj, aludj, aludj!!!!!

2010. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj fodrászhoz.Ha nincs segitség a főzésban fizess elő.Mi két hónapig hozzattuk a kaját.Nagy segitség volt.Az utolsó napokban inkább pihenj.Ne gondolkozz.Elég volt az a 9hónap,lazits.Mindenre ugysem lehet felkészülni.
2010. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Nem tudok nem kattogni, mást sem csinálok. Most költözünk, így rengeteg a dolgom. Nagymosás, nagytakarítás, beszerezni az új albiba a hiányzó apróságokat, és akárhányszor megállok a babaosztályon, mindig a kezembe kerül valami, ami még nincs. Úgy érzem, soha nem lesz vége a készülődésnek. Alig alszom, kimerült vagyok, vizesedek, emellett dolgoznom kell. Már nagyon szeretnék túl lenni rajta.
2010. márc. 26. 07:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen én is így kattogtam az utolsó időkben :))

Aztán most adogatom el a cuccokat amnit még muszáj volt megvennem a bababoltban és amire nincs szükségem :)

2010. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!