Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Görögdinnyét lehet adni a 8...

Görögdinnyét lehet adni a 8 és fél hós babának?

Figyelt kérdés
Csak így simán vagy keverjek hozzá más gyümit is?Hogy szoktátok?
2011. aug. 13. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Görögdinnye az csak cukor, meg víz. Adhatsz a babának belőle, 8 hós kortól mehet, de ne akarj egy egész uzsira vagy tízóraira valót megetetni vele, mert nem fog jóllakni, cserébe sokat fog viszont pisilni. :) Szóval pár falat mehet, vagy más gyümivel keverten, de egymagában semmire nem jó, nem laktató.
2011. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Lehet adni, de ahogy előttem szóló írta, semmire nem jó.

Persze finom és hűsít is hidegen, de ennyi.

Cukor és víz, egyáltalán nem táplálja a kicsit. Adhatnék én is neki, de inkább táplálóbb gyümiket kap, ráérek a görögdinnyével később is.

2011. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon nem jól tudjátok!Olvassatok utána!

2011. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

"A frissítő hatású nyári gyümölcs kalóriatartalma rendkívül alacsony, 10 deka mindössze 28 kalóriát tartalmaz. A dinnye mintegy 80 százaléka víz, amelynek köszönhetően tökéletes vízhajtó hatással rendelkezik."


Nagyon nem jól tudjuk? Nem ugyanezt írtuk le mi is? Hogy kalóriatartalma nagyon alacsony, ergó babának uzsira vagy tízóraira önmagában nem elég.

2011. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egyébként a válaszod első mondatára reagáltam a többit leszarom, mit írtál te dolgod!!
2011. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló

neked lehet sok pénzed van, lelkileg és szellemileg viszont nagyon nagyon szegénynek tűnsz......

jelentettem a kérdést, remélem törölnek mindent, (köztük az én hozzászólásomat is.)

ez a fajta modor nem anyukához méltó!

2011. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jelentgetsz itt is!Az ilyen emberekkel van tele az ország.Irígy és ellentmondást nem tűrő!ez anyukához méltó?Ugyan már!Tanulhatnál toleranciát,menjetek inkább ti is nyaralni!
2011. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Drága!

1. nem Mo-on élek

2. olyan helyen élünk, ahol egész évben nyaralhatunk (mégsem vágok fel vele)

3. szorult belém annyi, hogy emberi stílusban beszéljek mással, nem úgy mint te.


Rád fér a pihenés, minden jót!

2011. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
....ja és te vagy az utolsó akire irigy lennék....
2011. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hagyjad szerintem, szegénynek lehet, hogy van pénze (bár már nem láttam mit írt, mert törölték, de el tudom képzelni), mindemellett viszont olyan sötét, hogy a negró világít a szájában.
2011. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!