Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Berakhatom a dönthető háttámlá...

Berakhatom a dönthető háttámlájú etetőszékbe?

Figyelt kérdés
Kislányom 5,5 hónapos.Még nem tud egyedül ülni,de már egész jól tartja magát.Van etetőszéke és nem tudom hogy belerakhatom-e.A pihenőszéke is dönthető és abba eszik már régóta.
2009. ápr. 14. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A dönthető háttámlájúba mindenképpen berakhatod. A miénk nem dönthető és a kislányom még csak pár másodpercig tud egyedül ülni, mégis abban eszik, mert azt szereti. Igaz, ő kb. 5-10 perc alatt befalja a kajcsiját, szóval nem ül ott órákat. De te nyugodtan beleteheted hosszabb időre is.
2009. ápr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugottan bele rakhatod ha dönthető a támlája.Én rá kérdeztem a gyógymaszáson direkt erre a kérdésre.
2009. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!