Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Döntehtő háttámlájú etetőszékb...

Döntehtő háttámlájú etetőszékbe már bele lehet tenni az egyedül még ülni nem tudó babát? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
igen. nekünk baby point pinta van, teljesen ok. 6 hónaptól használható.
2010. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia ! A mienket 4 hótól lehet használni!Mienk is Baby point!
2010. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ABC Design van,abba is bele lehet tenni.
2010. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Éppen ezért dönthető.

Természetesen beleülhet, kösd be, nem kell tálca még és a döntött pozíció segíti neki a nyelést, hiszen elvileg korai időszakban csak fekve evett.

Nekünk giraffe club-van ugyanolyan mint a baby point, a chicco polly kicsit szebb, de kb dupla áron.

2010. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk top rider van és 5 hónapos kora óta használjuk.
2010. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem csak márkanevet írok, hanem szempontokat, amiket vásárlásnál érdemes figyelembe venned.

Ha a babád még nem tud ülni, leszűkült a kör a műanyag, dönthető háttámlásra. Érdemes olyan huzattal vásárolni, ami lemosható, mint a pvc, láttam Peg Pregot 37ezerért, ami szövettel van bevonva, hát azt meg lehet nézni egy hét használat után... Ha van lehetőség, érdemes alsó tárolókosarasat venni, oda teheted az előkéket, törlőket, így mindig kéznél van. Levehető tálca az első hónapokban előnyös, így könnyebben hozzáférsz a gyerekhez, a tálcát ráérsz akkor feltenni, ha egyedül tud enni. Ha nagyon izgága a gyerek, fontos az ötpontos öv, de talán már mind ilyen, biztos azért nem vagyok benne.

Nekünk ezek alapján Bergonunk van, 20e alatt volt az ára és nagyon meg vagyunk elégedve vele.

2010. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Baby Design Pepe van, abba is bele lehet tenni, én nagyon szeretem.

Így néz ki:

[link]

2010. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Öööö.... nálunk a gyerek 4,5 hós, és én a babakocsiból kiszerelhető hordozóba ültetem bele, mert a szűkös anyagi keretbe nem fér bele az etetőszék, de nagyon jól szuperál, mert én is kényelmesen le tudok ülni a szőnyegre a manóval szemben :)
2010. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van és nagyon szeretjük. 20e Ft volt.


[link]

2010. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!