Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad babakocsival mozgólépcs...

Szabad babakocsival mozgólépcsőzni? Eléggé balesetveszélyes, nem?

Figyelt kérdés
Budapesten lakunk,a metróval lenne a legegyszerűbb a közlekedés 15 hónapos fiammal. De a mozgólépcsőt veszélyesnek tartom,ha hirtelen megáll,rajta a babakocsival...
2011. aug. 15. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, hogy megálljon. Nagyon sok babkocsis utazik a lépcsőn. Az állóra fel-le cipelni nagyon gáz.
2011. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam rajta de nem merem megpróbálni. Nincs baj még nincs baj..........!
2011. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mozgólépcsőztem párszor babakocsival. Egyszer a mögöttem álló férfi lélekjelenléte mentett meg attól, h nem borultunk fel. Mikor már leérőben voltunk meg akartam emelni a kocsi elejét, h rá tudjam rakni a járható részre. De vhogy megcsúszott, így a lépcsőn maradt az eleje és fennakadtunk. A pasi egy pillanat alatt felmérte a helyzetet és a karommal együtt kinyomta a babkocsit a lépcső elé, még mielőttt borultunk volna, mert engem közben vitt a lépcső. NAgyon durva volt, megijedtem. Lehet, h nem írtam le érthetően, de nem tudnám máshogy.
2011. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Életveszélyes és tilos.

De akkor,hogy jutsz le a metróba? Nem tudom nem vagyok pesti.


Minket itt a helyi plázában nem engedtek babakocsival a mozgólépcsőre... de itt van lift.

2011. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
két éve mozgólépcsőzök mindenféle babakocsikkal, kicsivel-naggyal, napi szinten, többször is, nekem még soha, semmilyen problémám nem volt. felfelé felteszed az első kerekét, a hátsó a levegőben és tartod a váznál, lefelé hátsó kerék, picit hátrabillented és tartod stabilan. semmi ijesztő nincs benne, és hidd el, 1-2 idiótától eltekintve (aki bárhol szembejöhet veled) az emberek segítőkészek.
2011. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A 22:34-eshez hasonlóan szoktam én is mozgólépcsőzni. Persze figyelni kell, meg tartani a babakocsit, de nem lehetetlen. néha még közben a nagyobbik lányom kezét is fogom közben.

Az egyetlen gondom nekem akkor volt, amikor elbambult a lányom lefelé menet és a mozgólépcső alján elesett (fenékre ült). Akkor megakadtunk a babkocsival, mert arra figyeltem, hogy felrántsam a lányomat a földről. De végülis nem lett semmi gond.

2011. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk az árkádban van olyan amin lehet, amelyiken nem azt tábla tiltja. azon lehet amelyik "sima" nem lépcsős
2011. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is sokat mozgólépcsőztünk bár olyankor a férjemnél volt a kocsi,nem volt baj sosem.
2011. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is mozgólépcsőztem már egyszer-kétszer babakocsival,és meg tudom tartani,nem ez a gond. Úgy emlékszem,van is egy kép,áthúzva a babakocsi,hogy tilos. De akkor hogy lehetne metrózni ott,ahol csak mozgólépcső van?!

Régebben megállt párszor már alattam a mozgólépcső,úgyhogy én ebben nem bíznék,hogy úgysem jellemző. Nem véletlenül kell kapaszkodni is rajta... Belegondolni is rossz,hogy repül a babakocsi gyerekestől!!!!!!!!!!!

2011. aug. 16. 12:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én összesen egyszer mertem babakocsizni mozgólépcsőn, akkor is halálfélelmem volt. Biztos én vagyok a béna, de soha többet. Azóta a lépcső alját/tetején összecsukom a babakocsit, egyik kezemben azt viszem, másikban a babát.
2011. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!