Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítő! Mikortól használh...

Járássegítő! Mikortól használható és nem e balesetveszélyes?

Figyelt kérdés
Ha tolja,nem lódul meg vele túlságosan?
2009. júl. 29. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

de igen, írtó nagyokat taknyolnak vele :(

láttam már gyereket, aki így verte ki a fogait

akkor használható biztonsággal, ha már önállóan, egyedül stabilan tud járni

2009. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
ha a babkompra gondolsz az csak gátolja a járást hiszen megtámasztja a gyereket és nem fejlődik úgy a járáskészsége mintha te járkálnál vele az Ő saját lábán. De ez csak az én véleményem. Én nem veszek ilyet az tuti.
2009. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se szimpatikus, szerintem sem attól tanul meg járni egy gyerek. Nem kell azt segíteni eszközökkel, majd ha akar megtanulja az én segítségemmel.

Persze ez olyan mint a légzésfigyelő, valaki szereti, valaki nem.

2009. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a járássegítő nem egyenlő a komppal. amúgy szerintem is felesleges. ha lépked a baba, akkor kapaszkodik vmiben, ha meg már tud menni, akkor nem kell ebben segíteni.
2009. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Az enyémnek Simba járássegítője van, annak úgy van kialakítva a kereke, h' nem tud vele gyorsan menni, és ha beleütközik valamibe, akkor sem a kerék, hanem a körülötte kialakított "lökhárító" koccan. Még sosem esett el vele, és simán belekapaszkodva szokott felállni mellette, szóval statikailag is biztonságos. Kb. kilenc és fél hónapos kora óta használja, előtte két hónappal állt fel, és kapaszkodva lépegetett. Szerintem akkor érdemes venni neki egy biztonságosat, ha már látod, h' az egyensúlyérzéke megvan, és megtanult esni (értem ez alatt, h' a fenekére tottyan és nem terül el a földön beverve a fejét). Az oldalazó lépegetés után nagyon élvezi, h' előre haladhat.
2009. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm vett a kislányának, aki a második használat közben akkorát esett vele, hogy még a kórházba is bevitték megfigyelésre, hogy nincs-e agyrázkódása.

Aztán kérdezték, hogy eltegyék-e a kisfiamnak vagy eladják. Mondtam neki, hogy isten menten meg tőle, megtanul járnia kisfiam enélkül is!

2009. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges pénzkidobás. Nem volt járássegítőnk, nem is akartam. Eleve nem is tudott volna hol menni vele, mivel a szobában a szőnyegben elakadhat, a küszöbökön megint. Én nem tartom túl biztonságosnak, bár én is nézegettem, de végül úgy találtam, hogy nem kell ezt a járást erőltetni, majd ha ő úgy dönt, elindul, tanulja meg magától. Bár én vezetgettem a kezénél fogva, de ezt sem én akartam (sőt, egyáltalán nem akartam), de a fiam odajött és tartotta a kezét, így muszáj volt. Próbáltam minél lazábban fogni, hogy egyensúlyozni tanuljon, ez 9 hónapos korában volt és 11 hónaposan kezdett el önállóan járni!
2009. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

nekünk a simba van, és teljesen megvagyok vele elégedve.játszani is tud vele.és ez szerintem babafüggő,a kisfiam (igazán 11hótól használja egyedül, hogy odamászik érte és egyszercsak megjelenik vele) szépen megy vele, még egy esés se volt.nővérem kislánya hanyatt-homlok kezdett vele szaladni, na ő esett is.

ez tényleg babafüggő, és persze mint minden játéknál itt jelen kell azért lenni.

2009. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

előző vagyok

11.29-essel(akit lepontoztak) egyetértve az én kisfiam is már a fenekére tottyan nincs krumplis zsák jeleggű eldőlés.

2009. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Végülis nem azért gondoltam rá,hoogy ezzel tanuljon menni,mert már egy kézzel vezetve megy szépen,csak hogy ezzel is lekösse magát egy kicsit.

Igazából akkor tudnám eldönteni,ha látnám vele menni a fiamat...

2009. júl. 29. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!