Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2008. áprilisi babák anyukái,...

2008. áprilisi babák anyukái, van olyan aki Kecskeméten szült?

Figyelt kérdés
Mi újság a babákkal?Mekkorák? Miket csinálnak már?
2009. ápr. 14. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kecskeméten szültem, de 2008 novemberében. Gondolom így a mit csinál a baba kérdés nem aktuális:-)

Amúgy a szülészetben kellemesen csalódtam, habár vannak még kivetni valók, a másodikkal szeretném megvárni, hogy a szülészet elköltözzön. Ez még 2 év, ha minden igaz... addigra aktuális is lesz Baby Nr. 2 :-)

2009. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na, én meg 2008. áprilisban szültem, de nem Kecskeméten :-)))

Egyébként kisfiam van, 85-86 centi magas, 11,5-12 kg. A mozgásfejlődése hihetetlenül gyors, a korát jóval meghazudtoló, de beszélni még nem nagyon akar, inkább csak mutogat és kézzel, cselekedettel elmagyaráz mindent.

Ha esetleg konkrét dolgokra is kíváncsi vagy, akkor írd le kommentben!

2009. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 2008 áprilisiak vagyunk, Bp, kb 30 szót mond, mindent megért, még nem bilis, 12-13 kg és nem tudom hány cm, de magas, a 86-os body-k eléggé szűkösek már. Régóta jár, szalad, egyedül csúszdázik, motyog a maga nyelvén, az ismert szavakat látva megnevezi azokat, átalussza az éjszakát, egyedül eszik villával, kanállal, kézzel (úgy ahogy, de egyedül), önállóan rövid ideig köti le magát (40-60 perc), a foglalkozást nagyon igényli, társaságkedvelő, imádnivaló csajszi :)
2009. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. szept. 15. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!