Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem számít az ára, akkor...

Ha nem számít az ára, akkor szerinted melyik a legjobb autós gyerekülés 9-36kg típusban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp az isofix-el beköthetős ülések. Sokkal biztonságosabbak, mint amit csak övvel kötsz be.
2011. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, a kilot nem tudom meddig jo de nekunk maxi cosi van olyan ami kifordithato. Az en kocsimba sima ovvel rogzitve a ferjem kocsijaba meg isofix-es. En imadom, hogy kifordithato es konnyen lehet ki meg be tenni a kisfiamat. Ha elaludt akkor meg tudom emelni az aljat es hatradontom. Igy kenyelmesebb neki.

Mar egyszer raktam ide fel a videot, ugyhogy lehet mar talakoztal vele (a video az oves valtozat nem az isofix-es):

http://www.youtube.com/watch?v=NhMDM3QGyxw


Igaz mi Angliaban elunk de a sima ovest 80 fontert (28ezer forintert) vettuk az isofix-es valtozatot meg 120fontert (36ezer forintert) bababoltbol ujan. (+/-1-2ezer forint mert az arfolyamtol fugg) Ugyhogy nem a legolcsobb fajta de nem is a legdragabb. Kozep kategoria.

2011. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Concord Trimax
2011. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb, ami a legbiztonságosabb.

Íme az ADAC néhány tesztelt modellje (németül van):

[link]


Mi az ebayen vettünk tavaly Ausztriából kb 27e Ft-ért egy 2009-es használt Römer King Plust (nem isofixes az autónk.)

2011. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ADAC-os vagyok, a mienk azt hiszem, csak 18kg-ig jó, de az ADAC lista nagyon hasznos volt a kiválasztásnál.


Sokak szerint (keringenek erről a Youtube-on is videók) 4 éves korig csak menetiránynak háttal rözíthetőt szabadna használni (Svédországban ez előírás is), de ilyenből elég kevés fajta van forgalomban Magyarországon. Britax márkából, talán.

2011. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!