Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralás 16hónapos babával....

Nyaralás 16hónapos babával. Mit vigyünk feltétlenül?

Figyelt kérdés

Korfura megyünk szeptemberben.Milyen a sziget vízhálózata?Boltban babavizet lehet-e kapni vagy vinni kell?

Repülőn mit lehet vinni a Kicsinek?

Minden utazási információt szívesen fogadnék!


2011. aug. 16. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Huuu, de jo nektek. :) En igazan a repuloutban tudok neked tanacsot adni mert sajnos Korfun sosem votlam. 17 honapos kisfiammal viszont utaztam repulon 2,5 orat.

A repulore en ragcsalni valot vittem fel a kisfiamnak. Nagyon jo otlet ha viszel fel egy ures szines kis karton dobozt aminek a babad ki tudja nyitni a fedelet (pl nurofenes karton doboz). En ebbe tettem neki a pufi meg ragcsalni valo darabokat. Elvezte kinyitogatni es mindig talat valami ragcsalni valot amit bekapott. Nagyon lekototte, szinte egesz uton kisebb szunetekkel. Ezekben a szunetekben kepeskonyvet neztunk (egy kis allatos konyvet vittem neki), jatszott azzal a lecsukhato asztallal ami elotte volt es volt egy ujamra huzhato babu amivel jatszodtunk, szines mianyag karkoto karikak.

Amit en vittem neki:

Pelus, popsitorlo, eldobhato elloke, pufi, ragcsalni valo kis kekszek, ures csoros pohar (ebbe kertem neki vizet), kis allatos konyv, ujamra huzhato babu, ures karton dobozka, egy csere body baleset estetn es egy csere kisnadrag, muanyag karkotok. Vittem egy uveg babakajat meg kiskanalat ha netan megehezne de nem volt ra szugseg a ragcsalnivalo miatt. Ennyi volt a hatitaskamban + utlevele, telefon, zsepi, rago. En mar kibirom barmi nelkul.:) Ezert a csomagom nagyon konnyu volt. A ragcsalni valo meg azert is jo mert megszomjazik es a poharaba kersz egy kis vizet leszallas elott es itatod mikozben szall le a gep. Igy nem fog annyira fajni a fule. Felszallasnal nincs nagy gond en akkor nem itattam de leszallasnal jobb ha tudod itatni.

En kis jatekot nem igen tudtam neki vinni mert a kisfiam mindent dobal. A karkoto karikabol is 3-at elvesztettunk (7 db volt) mert eldobta. Igy kisautot meg hasonlot nem vittem mert feltem, hogy valakit fejbedob vele. :) A karika meg nem volt veszes. :)

Jo nyaralst nektek.

2011. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Nagyon kedves vagy és hasznos tanácsokat adtál!Minden jót nektek!
2011. aug. 16. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!