Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket mond már 14 ho koruli...

Miket mond már 14 ho koruli babátok? Tudja mondani az "i" betut?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
disz, desz, böf, mama, baba, nen -ezeket mondogatja
2011. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
pápá,anya neee,nem,ia(innije),te,dádá :DD mondjuk nálunk sokat tanul a tesójától is!
2011. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ugyan 15 hónapos, ő sok mindent mond már, de vannak szavak ahol ki tudja mondani (pl. néni, bábi=bácsi,virág), de az iá-iá -ra azt mondja áá-áá.
2011. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

17 hósom csak "a-á" hangzós szavakat mond. Baba, mama, anya, tátá, gágá... stb.

+ 1-2 szónak az első szótagját, de azok is "a"-ra végződnek.

2 napja viszont kimondta a Gabi szót.

Gondolhatod, mekkora öröm volt! Megnyugodtam... ismer az "a-á"-n kívül más mgh-t is! :D

2011. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 13 hónapos lesz. Ezeket mondja: autó, apa, háp-háp, cica, vau-vau, papa, pepülő(repülő), lámpa, labda, nem, baba,óh,látod, hinta-talinta,tá-tá(pá-pá) ezek jutnak hirtelen eszembe.
2011. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 hós, és tudja mondani az I betűt. Hablatyol összevissza, aminek jelentését is érti és mi is : pápá, apa, baba, nem-nem, mama, memme.
2011. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!