Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honap koruli babatok mit...

10 honap koruli babatok mit kap Karacsonyra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9.5 hós, ő járássegítőt, mászós babát, zenélő gitárt kap, meg meleg mamuszkát :)
2010. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
az én kislányom igaz 14 hónapos.ő is egy mászó babát.ugráló zebrát.
2010. dec. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11 hónapos a fiam, még nem tom pontosan, mit fog kapni, még csak jövő hét elején vesszük meg. De azt mindenkinek megmondtam, hogy ne kisautót hozzanak, mert az sok van neki. Készségfejlesztő játékokat, habszőnyeget kértünk ajándékba, nyomogatós-villogó-zenélő játékokat. Tőlünk etetőszéket fog kapni valószínűleg, és valami játékot. Keresztszüleitől utazóágyat és még egy csomó minden játékot. Nagyszülőktől még nem tudom, meséskönyvet is ígértek. Majd elválik.
2010. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
tolunk egy nagy vodor kockat,anyuektol formabedobot,rongybabat meg meg valamit amit nem tudok,anyosektol meg valamit amit tud tolni,hogy mi lesz belole nem tudjuk.
2010. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekünk járássegítőt hozott volna, de már Mikulásra odaadtam neki, mert nagyon ott tart ( nem első baba, ezért tartottuk a Mikulást is)Karácsonyra egy kis szettet kap, korának való kis garázs, ahol letolhat két autót ( olyan csörgő kisautó, ami egy nagy golyóval megy) de szerintem és apja szerint is a csomianyagok fognak neki tetszeni:)
2010. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9 és fél hónapos. Ruhákat kap karácsonyra, tőlünk is és a nagymamáktól is. Már egy járóka megtelt a játékokkal, mindenféle készségfejlesztő, zenélő csoda de Őt nem érdekli, a kedvence a pille palack és az újság.
2010. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Lányom 9 és fél hónapos.

Kap egy "Állj fel velem zsiráf" golyópályát, egy járássegítőt, sütifaló bödönt, tanuló kutyust, fürdőjátékot, clementori baba építőkockákat és még pár apróságot.

2010. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom egy vödrös nagy építőkockát kap tőlünk meg egy süti faló bödönt, golyópályát, ruhát, kis bicajt 3:1-ben, amit már most is tud használni úgy, hogy most mi toljuk, meg majd később szét lehet szedni és ő tekeri, ha nagyobb lesz. Nagyon tuti kis járgány. Ezekről tudok a többiről nem. Az meglepetés nekem is.
2010. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kislányom 10 hónapos. Ő is kap járássegítőt, tanuló kutyust, fisher price-os csillagvetítőt, kalapálós játékot, dobolós játékot, új szőnyeget a szobájába. Ha ötletet szeretnél, többen is írták, kislányom az építőkockákkal nagyon jól elvan, pakolgatja, válogatja, ha építek neki lerombolja. Az szerintem tuti nyerő.
2010. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

igaz az én fiam már nagyobb, de azért leírom, hátha valaki talál még ötletet :)

mamától: szánkót (háttámlával, lábzsákkal) kisvonatot

másik nagyszülőktől: FP. tanuló szimulátort ez az autós kormány, sebváltós berregős csoda :)

tőlünk építőkockát, mászóalagutat, egyedi mesekönyvet.

keresztszülőktől: furdi fúrót

2010. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!