Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon sötét van a babám...

Nagyon sötét van a babám szobájában éjszaka, az éjszakai fény elég lenne?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok, csak a Brendonban, ott meg 3000 ft. Hol lehet kapni olcsóbban?
2011. aug. 16. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Rendelj neten keresztül.

[link]


Amúgy zavarja babádat a sötét? Fél?

Lányomnál is tök sötét van, nincs éjszakai fény se, de nem is fél, nem zavarja őt, hogy sötét van.

2011. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
CSak erre tudok gondolni, mert olyan sokat kel fel éjszaka.
2011. aug. 16. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Sötét miatt nem fog felkelni, ha alszik. Na ezt most hülyén írtam, de biztos nem arra ébred fel, hogy sötét van.

Persze bármi lehet, ha segít a fény, akkor biztos én is vennék.

2011. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sólámpát lehetkapni olcsóbban.
2011. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És a sólámpa még egészséges is!

Mellesleg az én lánykám vaksötétben alszik a legjobbat és a legtovább.Amíg pici volt használtunk éjjeli fényt (sólámpát :) ), de kiiktattuk, mert meggyőződésem volt, hogy azért ébred fel éjjel és igazam volt.

Most a szüleimnél vagyunk és korábban kelünk mert itt akkor sincs vaksötét, ha tökig le van engedve az összes redőny:)

Viccet félretéve, ha éjjeli fényhez szoktatod az éjjeli sötétség helyett akkor te magad ülteted el benne a téveszmét a félelemről a sötétben.De ez csak az én véleményem :)

Én bemérném, hogy nincs-e víz-ér felett az ágya (cérnára fűzöl egy sima karikagyűrűt és ha kileng a mozdulatlan állapotából az ágy fölött akkor oda tedd az ágyat ahol a leges-legkevésbé van kilengése).

Lehet, hogy sokan hülyeségnek tartják ezt, de a mi családunkban több bizonyíték is volt a vízerek kártékony hatására.

Nálam pl mozdulatlan nyakkal járó tüszős mandulagyulladás volt, elraktuk az ágyam és elmúlt 1,5 nap alatt.Nézett is a doktornő nagyokat!

7,5 hós a kiscsajom

2011. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is sólámpa van a babaszobában, szoptatáshoz és pelenkázáshoz is elegendő fényt ad, és még jótékony hatása is van. Különböző méretekben lehet kapni, az egészen kicsit már ezer forint körül is meg lehet venni. Lámpa boltokban biztos van, mi ha jól emlékszem anno az obi-ban vettük 2-3 ezerért.
2011. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam szobájában is sötét van, de sosem zavarta. Most 2 éves. Annyi van, hogy a redőnyt csak félig engedem le, és beszűrődik a kinti fény.
2011. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nem egy, nem kettő alváskutatás bizonyítja, hogy csak sötétben lehet igazán pihentetően aludni. Arról nem is beszélve, hogy csak sötétben tud elegendő melatonin termelődni az agyban, ami a babáknak a fejlődéshez elengedhetetlenül szükséges.

Biztosan nem kel fel azért, mert sötét van.

Sólámpánk van nekünk is, de én csak akkor kapcsolom fel, ha menni kell hozzá valami miatt éjszaka, folyamatosan nem fogom égetni (22,5 hónapos).

2011. aug. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!