Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossátok ki a fürdős...

Mivel mossátok ki a fürdős játékok belsejéből azt a fekete trutyit? Vagy mindig újat vesztek?

Figyelt kérdés
Azokra az összenyomkodhatós gumi játékokra gondolok. Döbbenten vettem észre a napokban, hogy tiszta fekete penész(?) az egész. Pedig minden fürdés után kifröcskölöm belőle a vizet amennyire csak lehet, és mégis... Napokban nyomkodtam ki belőle fürcsi után és kijött egy nagy adag fekete trutyi is.. elég rémisztő volt azokután, hogy a fiam ezt rágcsálni is szokta, vagyis talán nyelt is már belőle... Van erre megoldás?
2011. aug. 16. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kidobtam... Voltak helyek, ahonnan nem tudtam lemosni, sem fültisztító pálcikával kivakargatni.
2011. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiad egészsége miatt a meglévöket dobd el(nem érnek annyit, hogy a gyereked lebetegedjen), és ha kap újat, akkor lehet venni fertőtlenítőt, pl. amivel a kisüvegjét fertőtleníted, de inkább olyan játékot adj neki fürdésre ami könnyen tisztítható(kisvödör, vagy valami tárgy amiben nem áll meg a víz).
2011. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is kidobtuk azokat a fürdőjátékokat amiből nem jött ki a penész. A gyerek egészsége az első!
2011. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kuka lesz a vége, az biztos, csak kiváncsi voltam Ti hogy csináljátok, egyáltalán lehetséges-e ezeket a gumijátékokat tisztán tartani. Elmúlt napokban átszoktunk a még nem használt homokozós formákra:)
2011. aug. 17. 00:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Kidobtuk mind! Ő is állandóan szürcsögte ki.
2011. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha lehet fürdesd a gyereket tiszta vízbe, ne tegyél bele semmilyen fürdetőt. Mi így csináljuk és nincs is rajta penész.

Amúgy meleg ecetes vízbe többször nyomkodd át. Az én fiam a gyerekkori fürdős játékaimmal játszik, szép tiszta mind.

2011. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem dobtam ki,nem azért vettem,hogy egypár használat után kidobáljam őket.Kimostam domestosos vízzel,forró vízzel jól kiöblítettem,egy pár napig nem használtuk hogy kiszáradjon és utána újra játszott vele.
2011. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Párom az összes ilyen játéknak alul a lyukát besziloplasztozta. (Bocsi, de nem tudom hogyan kell helyesen leírni ezt a szót!) Igaz, hogy így nem lehet se sípolni vele, se fröcskölni a vizet, de nem is penészedik be.
2011. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!