Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MAM cumit használók milyen...

MAM cumit használók milyen méretű cumit vegyek?

Figyelt kérdés
Babám 5 hónapos lesz és eddig a 0-2 hónaposig való cumit használtuk, de már nagyon kicsi. :) Szeretnék neki nagyobbat venni, de olyat amit azért tovább tudunk használni. Milyen méretűt vegyek 2-6 hónapig, vagy 6 hónap felettit? Vagy ezeken kívül van más méretezés is? Köszi
2011. aug. 17. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Vehetsz nyugodtan 6+ cumit, nem lesz neki nagy. más méret nincs, a 2-6 hós lenne az ideális, bár nem sokkal nagyobb mint a 0-ás, tehát szerintem az felesleges. Az én kisfiam 3hós kora óta a 6-os cumit használja.
2011. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg a 6 hósat.Kisfiam is 5 hónapos volt amikor megvettem neki és nagyon szereti.
2011. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi hogy válaszoltatok! Még egy olyan kérdésem lenne hogy most a mam start van és mindenképpen ugyanilyen szívókájút vegyek vagy el fogja fogadni mondjuk olyat is mint a perfect ami szűkített a vége? Szóval mindegy hogy a mam-on belül milyet veszek vagy ugyanolyan legyen a szívókája mint a startnak?
2011. aug. 17. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt ajánlották az üzletben, hogy ne kockáztassak, maradjak a bevált cuminál. Így is lett :)
2011. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!