Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más környezetében is sokkal...

Más környezetében is sokkal több fiúbaba születik, mint lány, vagy csak véletlen ez a helyzet nálunk?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk meg pont a lányok vannak többen. Állítólag a fiú babákat "nehezebb" is összehozni!
2011. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3:0 a fiúk javára :)
2011. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor szültem 3 fiús anyuka volt velem egy szobában, kettő hazament, és jött helyette másik kettő :) Egyedül nekem volt kislányom
2011. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor én szültem,6 babából egy kisfiú volt az osztályon. De mondták a nővérek,hogy ez kb. hetente változik,van,hogy csak fiúk vannak:D
2011. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is több a fiú mint a lány, két lány mellett 6-7 fiú van :)
2011. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem nem tünt fel,hogy több fiu születne,olyan vegyesen volt a korházban is.bár nekem fiam van,és nagyon örülök neki,hogy kisfiú,mert azt akartam,ha mégegyet szülnék,szintén örülnék,ha kisfiú lenne.legalábbis jelen pillanatban igy vélem,mert nagyon nagy a szerelem köztem meg a fiammal.1,5 éves kisfiú
2011. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van: szinte mindenki lány a családban, és unokatesóimnak is lányai születtek.Amikor én szültem, az újszülött osztályon elvétve volt fiú, ritkaságszámba ment.Két barátnőmnek 2 lánya van, a volt osztálytársam is lányt szült, és a kórházban mellettem is lányos anyukák feküdtek.
2011. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is megfigyeltem hogy vannak időszakok amikor több születik az egyikből aztán a másikból. Mikor a lányaim születtek sokkal több volt a lány a kórházban, mikor a fiam akkor a fiúk. :) Talán a hold állása, olvastam róla hogy befolyásolhatja.
2011. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!