Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyha egy lány (szemüveges), fiú (szemüveges) történhet valamilyen véletlen szerű baleset csókolozás közben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

XDXDhátezjóó

de nem hiszem

reklám:

2011. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, rájuk esik egy k.rvanagy koncertzongora.


- cassic -

2011. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

te teljesen hülye vagy vagy teljsen hülye vagy? olvasd ezt el, a zárójelezés olyan mintha ott se lenne, közbevetés csak:

"...hogyha egy lány, fiú történhet valamilyen..."

de értelmezhető így is

"...hogyha egy lány szemüveges, fiú szemüveges történhet valamilyen..."

te komolyan ennek látsz értelmét????????

2011. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én levenném előtte.
2011. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 krvua ***** válasza:
100%
véletlen Hubble űrteleszkóppá változhatnak.
2011. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Hát hogyha az M7-es közepén csókolóztok történhet. Egyébként van esélyetek a túlélésre.


Amúgy én magam is szemüveges vagyok, de nem igazán jelent gondot. Ha meg zavar, akkor szerencsére nincs a fejedre nőve:D

2011. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
a viszbűl kivonják a verbális konfuziot végzű kutyámajmok az okszigént a pingiv kecske kutya kefe bajszu néger cigusfekalicusbol és akkor talán igen ugyhogy hátha pontosan!
2011. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon beleéled magad a szituba, szerintem te képes lennél véletlen lenyelni a szemüvegét.
2011. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akadnak össze a szemüvegek, ha erre gondolsz. A fogszabisok is megoldják, pedig nekik jobban útban van az akadály.
2011. szept. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A következő balesetek történhetnek: Vagy összekoccan a 2 szemüveg, vagy előfordulhat hogy beakadhat valamelyikötök hajába és meghúzhatod,kitépheted. Ezektől eltekintve nem gáz. Ha meg is történik nincs semmi gond, mert most ebből nem lesz semmi veszekedés vagy valami:D Aztán ha odafigyelsz nem történhet semmi ilyesmi, legalábbis nálam max 1X, 2X fordult eddig elő.


20/F

2011. szept. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!