Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állatkertbe mennyi idős...

Állatkertbe mennyi idős kortól érdemes menni?

Figyelt kérdés
Kislányom most lesz egy éves, kutyák, cicák nagyon érdeklik.Szívesen elvinném Őt az állatkertbe, de nem tudom van e értelme, érdekelné e. Persze a nyüzsi az újdonság biztosan.Lehet hogy már emiatt is megérné?
2011. aug. 17. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:

két évesen a fiamat még nem nagyon érdekelte, csak az tetszett neki, hogy rohangálhat és van egy csomó gyerek

ezzel az erővel a parkban is sétálhattunk volna ingyen :))

most 2,5 éves és már betéve tudja az összes állatot, állathangot, úgyhogy most már leköti és hosszan nézi a ketrecben pl a majmot és lelkesen mutatja, hogy majó majó :)

2011. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lányom 15hónaposan volt először. Minden érdekelte csak az állatok nem. Ment össze vissza,ugyan azt csinálta mint otthon ha sétálni megyünk. Kavicsokat,botokat szedett,felmászott a padra,és ment az emberek után.
2011. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem négy gyerekem van,3 iskolás korú és egy 20 hónapos.

Nyáron már 2-szer voltunk.

A legkisebb élvezte a legjobban.

2011. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy évesen vittük először, akkor semmi nem érdekelte. Aztán most 3. szülinapjára, most már nagyon tetszett neki, bár hamar elfáradt (vidékről jöttünk fel), úgyhogy kb csak a felét láttuk.
2011. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia


Állatkert előtt én is megkérdeztem itt mit gondolnak erről. Mindenki azt tanácsolta hogy egy 8 hónapos gyereket nem fog érdekelni semmi ott...

Mi elvittük..annyira élvezte h az leírhatatlan. etette az állatokat, és közbe hangosan kacarászott. Sok gyerek volt ott, játszótér stb. szerintem mindenképp vidd el, nem veszítessz vele semmit. Mi nagyon jól éreztük magunkat:)


Lehet tényleg babafüggő...Az enyém meglát egy kutyát már ugrana is ki a babakocsiból... Vidd csak el:)

2011. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1 évesek az ikerfiaim, ők nagyon élvezték az állatkertet. Nem szeretnek a babakocsiban ülni sokat, de úgy elvoltak hogy csak. Amelyik állat tetszett neki, ott majdnem kiestek a kocsiból, úgy nézték. :-)

Készülünk nemsokára mégegyszer.

2011. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam most volt, egy éves szülinapján, imádta :)) Nézegetett minden állatot, a kedvencei is meglettek amelyeket képről már otthon megismert, a fókákhoz pl. háromszor vissza kellett menni, áhítattal nézte ahogy elúsztak előtte.


A végén vettünk neki az állatkerti shopban egy általa választott plüssállatot, a makit választotta :)

2011. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok, az állatsimogató hihetetlen volt, tenyérből etette a kecskéket, és válogatott melyiket akarta simogatni :)
2011. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi 20 hónapos fiammal voltunk, nem nagyon érdekelték az állatok, a "rosszalkodás" annál inkább. Aztán elaludt a babakocsiban, addig mi hotdogoztunk a párommal a tónál. Kb 3/4 óra alvás után felébredt, akkor már jobb kedve volt, de nem vettem észre, hogy az állatok felkeltették volna az érdeklődését. A tevéket etettük, az tetszett neki nagyon, bár őket csak én etettem, mert még az én kezemet is majdnem bekapták a nagy szájukkal, nemhogy a fiamét.... :o) Utána mentünk az állatsimogatóba, hogy majd ott tud etetni... hááát... úgy kellett felkapnom, mert vagy 6 kiskecske jött oda, és kunyizták a kaját, a kisfiamat majdnem feldöntötték, és a gyerekkel a kezemben én is csak úgy tudtam tőlük szabadulni, hogy odaszórtam az összes kaját... nem tudom, hogy ennyire éhesek voltak vagy mi, de nem tetszett. Voltunk már pár vadasparkban (budakeszi, abony, szolnok) és ott nagyon jól lehetett etetni az állatokat. Itt nem volt szerencsénk. Egy szóval mi várunk még 1-2 évet, hogy újra kiadjunk 5000 ft-ot érte.

Sokkal jobban megéri nekünk a kisebb vadasparkok. Egy ilyen picinek még az is élmény, nem kell neki fókákat, krokodilokat stb állatokat nézegetni.


Nekem személy szerint az nem tetszett, hogy sok állatnál csináltak plexit, és csak azon keresztül lehet látni (oroszlán, maci) Sokkal jobb volt régen.

2011. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat !!!
2011. aug. 19. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!