Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyermeket érdemes...

1 éves gyermeket érdemes állatkertbe vinni? Élvezi?

Figyelt kérdés

Apa külföldön dolgozik, de szerencsére most pár napot itthon tud lenni, és szeretnénk kihasználni ezt a nagyon jó időt, és elmennénk kirándulni.

Gondoltuk, elmehetnénk állatkertbe, de nem tudom, hogy az 1 éves (11 és fél hós) babánk élvezné-e a dolgot, vagy csak kín lenne-e a számára.

Tapasztalatok?


Milyen programot érdemes csinálnunk?

A holnapi napra gondolok, május 1 évén biztos sokfelé lesznek rendezvények.

Veszprém megyében, ill a Balaton északi partján tudnátok ajánlani valamit?


2010. ápr. 30. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet az állatkert, mi kb. 10 hósan voltunk előszőr. És elnézegette az állatokat. Főleg a nagy, mozgékonyak tetszettek neki. A rendezvényeknél ez szerintem jobb program ilyen kicsinek.
2010. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk vadas parkban 1évesen,nézte az állatokat,jol elvolt.
2010. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi veszprémben élünk és holnap az állatkertbe megyünk 14 hónapos fiammal:)!
2010. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is 10 hós babánkkal voltunk először, aztán még egy párszor megismételtük. Amire emlékszik is, az úgy 2 éves kora körül volt. De attól még jól érezte magát 10 hónaposan is. És mi is!
2010. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!