Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valahol olyan idézet...

Van valahol olyan idézet (ek), ami arról szól, hogy "hálásak vagyunk hogy van nekünk", (gyermek)?

Figyelt kérdés
lehet rossz helyre tettem fel a kérdést,de ti anyukák szerintem jobban tudnátok segiteni ebben.szeretnék olyan idézeteket,nem verseket,hanem rövid,pár szavas,vagy 1 mondatos idézeteket,amiben az van hogy pl hálásak vagyunk,megköszönjük hogy van nekünk,szeretjük,ő az életünk,megszületett,csoda...stb,ami erről szólna,ezek a szavak,vagy ezekből pár lenne benne,vagy ami csak tényleg arról szól hogy"milyen jó hogy ő van nekünk".Azért szeretnék ilyen idézetet,(sokat keresgélek,de nem találok sajnos),mert egy tetoválást szeretnék,ami ez a bizonyos idézet lenne,ha sikerülne találnom.Nem vagyok sajnos egy "költő",nem tudok irni magamtól ilyet,az lenne a legjobb,de sajnos nem értek hozzá.Kisfiam van,1éves múlt,imádom,ő a mindenem,és tényleg egy csoda hogy megszületett,és hogy lehet ő nekünk...ezt szeretném kifejezni valahogy egy idézet formájában.Ha tudtok esetleg valami oldalt ahol találnék hasonló "tartalmú" idézeteket,nagyon hálás lennék! :)
2011. aug. 17. 21:28
 1/2 anonim válasza:
A citatum.hu-n sok idézet van, lehet, h találsz ilyet is.
2011. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=tI9lFbqE49w


Ennek a szövegében van ilyen. A "Mária evangéliuma" című musical-ből van.

2011. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!