Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok zoknit otthon, ebben a...

Csill79 kérdése:

Adtok zoknit otthon, ebben a dög melegben a babátokra?

Figyelt kérdés
9 és fél hós lánykámra Én nem adok.Mezitláb van egész nap.Járó lap van mindenhol.Állni már régóta tud,most már lépeget kapaszkodva.
2011. aug. 19. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, csak éjszakára, igaz az én lányom 1,5 éves, de tavaly sem adtam, csak alváshoz.
2011. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dehogy adok. Picinek sem adtam rá, most már 2,5 éves, 2 éve nyáron volt 6 hónapos, de már akkor sem adtam rá. Nálunk is járólap van, meg laminált a nappaliban. Csak a halóban van szőnyeg. Sőt pici kora óta nincs rajta éjjel zokni sem,(lábfej nélküli pizsiben aludt) télen sem. Takaróval takarom, sűrűn ki van takarózva, de ez miatt sosem volt nárhás.
2011. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3 hetes babámra adok. De rá még muszáj. Kislányodnak nem lesz semmi baja ebben a melegben.
2011. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 4 hós kislányomra adok. Nyilván nem fázna meg, ha nem adnék rá, de most így alakult.
2011. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

6 hónapos és r.ujjú body, r.nadrág-így alszik most.

Nappal egy szál bodyban vagy napozóban van. Izzad így is nagyon. Zoknit 25C alatt adok rá, de 33C-ban nem.

2011. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7 hónapos kisfiamra nem adok. Egyszerűen nem tűri meg magán ilyen melegben, a kis lábaival addig "ciripel", amíg le nem rúgja.:))) Előfordult, hogy adtam, de csupa víz volt a talpa, azóta nem erőltetem.
2011. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 klixa ***** válasza:

Én ma reggel adtam rá, 2 hónapos kisfiam van, aztán napközben le szerettem volna venni róla, de az egyébként nyugodt kisfiam síkítozni kezdett, úgyhogy zokni maradt. Aztán fürdetéskor levettem, de nagyon "kiabált"... Máskor viszont nem viseli el.

Baba és idő és nap és kedv függő... Ha nem tetszik neki, leveszi. Ha rajta marad, akkor valamiért igényli.

2011. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én adok rá. aztán ha úgy érzem, melege van, akkor leveszem. de egy kis idő eltetltével vissza szoktam adni, mert hamar hideg lesz a lába.
2011. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ja, 1 éves
2011. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

adok, mert a cipőt nem tűri meg magán bent, és valaminek azért csak kell lennie a lábán. mondjuk itt nincs dögeleg, mert szerencsére van légkondink.

ha kimegyünk, akkor szandált húzok rá.

2011. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!