Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok egész nap mászni...

Mit adtok egész nap mászni akaró babátokra otthon? Gázfűtéses társasház, kb.20-21 fok van. + Mit főztök 8 hós baba mellett karácsonyra, ami hamar megvan, és egyszerű? Olyat írjatok, amit "kezdő szakács" is könnyen el tud készíteni!

Figyelt kérdés
Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)
2010. dec. 13. 09:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaaa, és valami ünnepibb menü ötlet a babának, amit 8 hósan ehet???
2010. dec. 13. 09:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hós lesz vasárnap a kislányom, de ő is állandóan mászik 1 hónapja. Én adok rá hosszú ujjú bodyt, harisnyát, zoknit, melegítőt és ha hidegnek érzem a kezét pulcsit is. Mi a 4. emeleten lakunk, de sajna alattunk nem fűtenek, akármennyit fűtök a szobákban a parketta, a konyhában+étkezőben kő van és iszony hideg. Hétköznap egyszerűen elkészíthető ebédet szoktam, de nálunk húsfélének lennie kell, mert a férjem nagy húsevő+a nagyfiam meg nagyon válogatós, úgyhogy a főzelékhez mindig valami pörkölt, fasírozott. A levesek is könnyen elkészíthetőek, szoktam csirkemájat lesütni, az nagyon hamar megvan. Vagy csirkecombot megfűszerezed, ahogy szeretitek, fokhagyma rá, sütőbe krumplit felszeletelsz, rá a csirkecomb kis víz, fóliával lefeded és már sülhet is. Van amikor teszek rá egy kis zöldséget, répát, hagymát.
2010. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!!! :)

Én rövid ujjú body, hosszú ujjú body, harisnya, nadrág.

Akkor lehet még kellene rá egy vékonyabb pulcsi, vagy elég ez így?

2010. dec. 13. 10:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan 10 honapos, de meg o is kuszik-maszik. Nalunk is ennyi a homerseklet, de foldszinten lakunk, igy a foldon biztos hidegebb van. adok ra bodyt, vekonyabb pulcsit, harisnyat, melegitoalsot. Amiota felall, adok ra meg egy zoknit a harisnyara.
2010. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szerintem nem kell rá két body. Inkább még egy pulcsit adj rá. Én akkor szoktam egyébként hosszú ujjú bodyra pulcsit adni, ha hidegnek érzem a kezét.

Ja, belinkelem neked a kérdésemet a babamenüvel kapcsolatban. Én is feltettem ezt a kérdést és ezek a válaszok érkeztek rá. Remélem tudtam Neked segíteni. Kellemes Ünnepeket! :-))

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Mindenkinek Boldog Karácsonyt! :))

2010. dec. 13. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!