Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinált már valaki olyat hogy...

Csinált már valaki olyat hogy a keresztelő utánn nem volt ebéd, meg semmi összejövetel hanem mindenki ment haza? Az étterem drága nálunk nincs hely ( 1,5 panel), és a babám álmos lessz mert az alvásidejébe lessz igy nyüglödne ezért nem akarok semmit.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nálunk is ez lesz... szintén másfél szobás panel, étteremre nincs pénzünk. Mi is ezen törjük a fejünket, hogy hogyan csináljuk.
2009. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, az az igazság, hogy nálunk a keresztelőt is csak a nagy-és dédszülők kedvéért tartottuk.Mi is egy 2 szobás panelban laktunk akkoriban, és kb 13-an voltunk...Alig vártam , hogy vége legyen.(Nagyon fáradt voltam utána, de hogy lecsillapodjak, kimentünk a közeli hegyre,és a csend, a jó levegő,és a szép panoráma megnyugtatott.) Az ebédet utána valahogy elvárták, illett megtartani. De ez kb 15 éve volt . A mai eszemmel lehet ,hogy nem érdekelne, hogy ki mit akar, mi illik, hagynám az egészet a francba.Legalábbis az ebédet,vagy vacsorát.
2009. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi tartottunk igaz ebédlőben. Mert nálunk nem volt hely.Mi pénzt kaptunk a keresztelőre és abból finanszíroztuk az ebédet.
2009. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi nem így csináltuk, de az apum mesélte, hogy mikor engem kereszteltek, tök egyszerűen megoldották a dolgot. Csak a keresztszülők és a szülők voltak ott a keresztelőn, utána megebédeltek 4-en otthon és kész. nem volt drága, igaz, hogy nem is kaptak ezernyi ajándékot. de a gyerek otthon volt a saját helyén, anyukám tudott velem foglalkozni és sokkal gyorsabban lezavartak mindent. én szívem szerint így csináltam volna, csak az apósomék fújnak fel minden ünnepet, így ezt is nagy csinnadrattával kellett csinálnom:-(
2009. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!