Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van jo étterem pécsen ami...

Hol van jo étterem pécsen ami nem tul drága mert keresztelö után szeretnénk elmenni ebédelni de nem tudok semmi jo helyet? Melyik az ideális kor a keresztelésre,3-4hos vagy inkább 7-8honapos?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

szia ugye te már kérdezted h milyen ruci legyen rajta:)

Sztem 7-8 hó a jobb de nekünk másfél évesen volt.

És sztem több étteremből kérj árajánlatot.meg h mennyi főnek stb, be lehet e vmit vinni..

2009. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A pellérdi Potyka vendéglő az nagyon jó. Nem túl drága és nagyon finom a főztjük. Esetleg a Delta étterem. Bár az ő áraikról nem tudok semmit. És még az Iparosházban lévő kisvendéglő is nagyon jó szerintem. És ami még árban nagyon jó az a kozármislenyi Két szekér Fogadó. Szerintem kérj több helyről árajánlatot. A Bagolyvár is nagyon jó viszont az nagyon drága. A Tettye Étteremmel ugyan ez a helyzet.

2009. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi de a kérdés második felére nem tudok válaszolni mert az én lányom nem volt és nem is lesz keresztelve.
2009. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

régen azt volt a szokás, hogy 6 hetes kor előtt kellett megkersztelni a gyereket. az én babám 7 hetes volt, mikor keresztelte a pap. szerintem jobb minél előbb túllenni rajta. persze időjárástól is függ. ebben a mínuszos időben biztos nem vinném keresztvíz alá! ráadásul a legtöbb templomban nagyon hideg van! várnék tavaszig.


étterem: Tortyogó a 6-os úton Szigetvár felé, szerintem szép hely, jó áron dolgoznak, és finom a kaja.

2009. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 4-5 hónaposan fogom kereszteltetni, és az utána lévő vacsora a Pellérdi Potyka vendéglőben lesz. Látom más is ajánlotta. Nagyon jó a kaja ott, és tényleg nem túl drága.
2009. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!