Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinél volt ilyen? Abbahagy...

Melcsiboszi kérdése:

Valakinél volt ilyen? Abbahagyja majd?

Figyelt kérdés
5 hónapos babócám pár napja azt kezdte csinálni, hogy amikor viszem a szájához a kanalat, szorosan összecsukja, és nem akarja kinyitni. Eddig mindig szépen kinyitotta, ha hozzáértem az ajkához. Mit lehet ilyenkor csinálni? Elmúlik majd? vagy le kell szoktatni róla? Ha igen, akkor hogyan? Előre is köszi a válaszokat!
2011. aug. 21. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a fiam akkor csinált ezt amikor jöttek a fogai..amikor már nem fájt neki akkor rendesen evet újra kanállal.

2011. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És addig hogy oldottad meg? És meddig tartott ez a szakasz?
2011. aug. 21. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is a fogacska miatt volt ilyen.Kb 5-6 napig tartott,addig csak szopizott és tápszert kapott.Ahogy kibújt a fog elfogadta az ételt is.
2011. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez volt es most is ez van ha jon a foga. Regen kb egy eves koraig adtam neki ilyenkor tejcsit. Most 1,5 eves ha ezt csinalja kap inni es kesobb megint probalok mast adni, de ha akkor sem ker semmit akkor kimarad az a kaja. Mar van tartaleka.
2011. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor ez azt is jelentheti, hogy közel az első fogacskája? Lehet, hogy én is szüneteltetni fogom pár napig, aztán hátha újra elfogadja majd.
2011. aug. 21. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!