Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Haemangioma másfél évesen?...

Haemangioma másfél évesen? Valakinél hasonló?

Figyelt kérdés

Kislányunknak születése óta volt egy haemangiomája a füle mögött, mára ez szépen elhalványult, már csak egy picit látszik (kezelni sosem kellett). Múlt héten viszont lett egy piros pötty a lábszárán hátul. Azt hittem szúnyogcsípés. Még tegnap is piros dudorka volt ott, mára viszont belilult. Megijedtem, hogy elfertőződik, ezért elvittük a doktornőhöz délelőtt, és ő pedig azt mondta, hogy ez bizony haemangioma. Mondta várjunk egy picit, ha nőni kezd ad beutalót fagyasztásra. Kialakulhat ilyenkor is haemangioma, és most már mindig azt várhatjuk, hogy majd hol bukkan fel újabb? Azt hittem, ha elmúlik a füle mögül, akkor búcsút mondhatunk ennek a "csúnyaságnak"...:( Picit elszomorodtam, megijedtem.:( Hasonló valakinél?

Bocsánat, ha hosszú lett és köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 29. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem hallottam, Hogy később is kialakulhat. Hiszen mi is azt várjuk (és még várhatjuk sokáig), hogy elmúljon a lányom hátáról. Elég nagy, vérbő, félmeztelen így sosem lehet, mert sérülésveszélyes, a napégésről nem beszélve. Nem is gondoltam még rá és a drnő sem mondta, hogy később is jöhet elő. NEkem is volt. Elmúlt anno, újabb nem lett. Jah, amúgy mi sem fagyasztattuk.
2011. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Lányomnak is volt, kezeltettem (fagyasztás), elmúlt hamar.

Nekem is mondták, hogy majd felszívódik, de én nem kockáztattam. Ismerős kisfiúnak nem kezelték, tenyeremnyi nagyságúra megnőtt neki a combján :( 4 éves, most szenvednek vele.

2011. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.

egyébként én sem gondoltam, hogy 1,5 évesen is ki tud alakulni :(

2011. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A nyakán lévôt figyelte mindig a doktornô, ha nôtt volna, mentünk volna fagyasztásra, de lehetett látni, hogy nem lesz gond vele. Én sem ismerek senkit, akinek újból kijött volna, pedig van pár gyerkôcnek az ismerôsi körben. Éppen ezért idegesít, hogy most neki mitôl alakult ki máshol, ennyi idôsen.
2011. aug. 29. 14:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, mégsem haemangioma! Valami csípés, mert utána eltűnt a lilás szín, és most már sárga a közepe, piros a széle. Szépnek nem szép, de reméljük már múlik. Ma is voltunk vele a dokinéninél, azt sem tudta, hogy a múltkor, mit mondott rá, csak hogy kezeljük az allergia elleni krémmel, amit felírt... Mondom, nem kaptunk semmit, haemangiomáról volt szó... Úgyhogy most felírt pár dolgot... Nem tudom, örüljek-e vagy bosszankodjak...
2011. szept. 5. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!