Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb ERGOBaby-s...

Melyik a legjobb ERGOBaby-s hordozó? Manduca vagy ergobaby?

Figyelt kérdés
Manducát akartam venni,de ez itt nálunk elég macerás,külföldön élek és rendelnem kéne.Vagy van Ergobaby,de azt nem tudom hogy vajon az is olyan jó újszülött kortól.Vkinek volt ergoja?milyen,bevált?
2011. aug. 22. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő nagyon jó. Én úgy tudom, hogy az Ergo-hoz is lehet kapni újszülött-szűkítőt, de igazából a csatos hordozókat csak 3 hónapos kortól ajánlják, hiába van hozzá szűkítő. Az első pár hónapra inkább ajánlják a kendőt vagy a mei tai-t (olyan kötéssel, hogy a baba békapózban van).

Amúgy nekünk Liliputi SSC van és Gremese mei tai, de gondolom ezeket nem lehet felétek kapni...


Ha a kettő közül lehetne választani, akkor a Manducát mondanám, de ha nehéz beszerezni, akkor az Ergo-t. Szerintem az is tökéletes. :)

2011. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,de a csatos hordozókban is béka pozícióban van a lábuk nem? mert hát az ssc az olyan int a mai tai vagy kendő csak csattal lehet összekapcsolni,nem?
2011. aug. 23. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen, a csatosban is úgy van a lábuk.

2011. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!