Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit éreztek ilyenkor Anyukák?...

Mit éreztek ilyenkor Anyukák? Állandóan próbálkozom, túlzottan megszerette? Egészségesen eszik így?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos, de az üveges bébiételeken és bébidesszerteken kívül nem hajlandó megenni semmit, ami saját készítésű. Meddig fog ez menni? A kenyeret, kiflit, ilyesmiket megeszi, de ha főtt ételről, vagy darabos gyümiről van szó, hozzá se nyúl. Mit tehetek?
2011. aug. 22. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már úgy, hogy a saját készítésűből teszel egy kicsit a bébiételbe, aztán pedig egyre többet, és végül csak abból állna az egész ebéd? Hátha beválik, jobb ötletem nincs. :(
2011. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem piszkálni akarlak de biztos úgy főzöl ahogy kéne?

kevés fűszer, jól szétfőzni, hogy puha legyen?

villával törd össze, 14 hónaposan még nem baj ha darabosat eszik, de azért az üveges gyümölcs nyáron... próbálkozzál.

adj a kezébe egy egész almát, banánt, barackot, körtét, stb és harapja. nem baj ha szétmancsolja, így tanul.


főtt étellel is próbálkozhatsz úgy, pl. csinálj nokedlit csak csigatésztát és csak tedd le elé :)

2011. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez volt 18 hónapos koráig, bármit főzött bárki, semmit nem evett meg, csak babakaja. Azt hittem csődbe megyünk. És jött egy nap, a váltás. Onnantól kezdve csak a mi kajánkat eszi. Pezsgőt bontottunk.

Most 2,5 éves

2011. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 15 hónapig volt így. Aztán egyik pillanatról a másikra elkezdte azt enni a lányom amit mi. Igaz még most is csak 17 hónapos, de két hónapja egy üveggel sem vettem.
2011. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeim csak jobb híján fogadták el mindig is a bébiételt, ha választhattak, az kellett nekik, amit én főztem. Egy barátnőm kisfia viszont bébiételrajongó volt. Az anyukája nemes egyszerűséggel a bébiételes üvegbe rakta a saját készítésű cuccot és úgy csinált, mintha akkor bontotta volna fel. Nekik bevált. :-)
2011. aug. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!