Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, a babátok egészségese...

Anyukák, a babátok egészségesen született, vagy van vele valamilyen probléma?

Figyelt kérdés
H igen, mikor derült ki?
2011. júl. 29. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Egyik probléma azonnal szülés után.

A másik, valószínűleg genetikai rendellenesség 4 évesen, amikor a legtöbb ilyen, 4 szinte betegség nélkül eltelt év után, gyógyíthatatlan súlyos betegség.

2011. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
sajnálom :( milyen betegségek?
2011. júl. 29. 17:52
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

egészségesen született


6 hónaposan kiderült oxigénhiány lépett fel szüléskor, 11 hónaposan derült ki trombózis miatt volt az oxigénhiány

nem tudjuk mi lesz a jövőben :(

mozgásban nagyon le van maradva de fejlesztjük ezerrel

2011. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már a kórházban kiderült a 3.napon, hogy szívzöreje van de végül csak pitvari sövényhiány okozza ami nem olyan gáz. Összenőhet de ha nem akkor sem biztos, hogy hozzányúlnak de ha mégis akkor is csak 16-18 évesen és egy ambuláns katéteres műtéttel megoldják. Az azt jelenti, hogy egyik nap bemegy másik nap jöhet is haza. Remélem azért összenő mert manapság még egy foghúzásba is bele lehet halni. .( Még csak 2,5 éves, 3 évesen kell menni kontrollra és 1 évesen voltunk.
2011. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
egészségesen született,6 hetesen derült ki,hogy ételallergiás.most diétázunk,talán elmúlik.
2011. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

1. baba

kórházban nem vették észre, itthon a védőnő, hogy kisujjbegynyi a kutacsa. Be is csontosodott 4 hónapos korára, 8 hónaposan koponya rekonstrukciós műtét, most 2,5 éves, de lesz még ilyen műtétje.


2. baba

egészségesen adták ki a kórházból

itthon vettem észre, hogy a karjával van valami baj.

neurológushoz is elvittük, senki nem látott semmit, 4 hónaposan még nem hasalt, Dévényest hívtunk: izomtónus eloszlási zavar, szülési sérülés miatt az izomzata sérült, valamint a bal karja 1cm-el vastagabb, mint a jobb, ez egy ritka kromoszóma rendellenesség: hemihypertrópia. Nagyobb a kockázata a tumorokra. Embrionális tumor miatt.

5 hónapos múlt


Több gyermekünk nem lesz!!!!!!

2011. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

és van egy nagy területű szőrös folt a mellkasán.

Remélem mostmár más nem derül ki, mert kicsit sokkol az egész betegség.

2011. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

kedves utolsó, kérdezhetek valamit?

nektek mit mondtak mitől van a folt a piciden?

az én kisfiamnak a karján van szörős folt barna.

én a második válaszoló vagyok akinek a babája trombózist kapott szüléskor :(

2011. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32.hetes uh-n,hogy egy veséje van csak neki.Családban már előfordult,így direkt rákérdeztem,ezért derült ki.Problémánk nincs vele,egészséges,csak láznál kell nagyon figyelnünk neki.évente egyszer kell már csak uh-ra mennünk.2 éves most.szeretnénk kistesót neki,de jó lenne ha lány lenne,mert fiú ágon fordult elő csak eddig...
2011. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szülés utáni harmadik napon derült ki hogy nagyon súlyos szívbetegsége van, eddig három műtétje volt és egész életében várnak rá műtétek és állandó gyógyszeres kezelés. Senkinek nincs szívbetegsége semelyikünk családjában, a terhesség zavartalanul zajlott, uh.-n mindig épnek látták a szivet, el sem tudom képzelni hogyan, hiszen minden, csak nem az :-(
2011. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!