Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A második étkezés kiváltása...

A második étkezés kiváltása már mehet gyorsabban mint az első?

Figyelt kérdés
Most kezdjük az ebéd kiváltását 6 hónapos babámnál. Ma kapott először ebédre répát. Nagyon ízlett neki látszott rajta, hogy szívesen enne még de csak pár kanállal adtam neki. Az ebéd kiváltásához is hosszabb időre van szükség (2-3hét) a fokozatosság miatt, vagy ha jól esik neki rövidebb idő alatt (1 hét?)is elhagyhatjuk ennél az étkezésnél a tápszert? (a tízórai volt az első amit kiváltottunk)
2011. aug. 22. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem figyeld a reakcióját, ahogyan eddig is tetted, és akkor diktálja majd a tempót, ne félj! Az én kisfiam 2 hét alatt váltotta ki az ebédet (mi azzal kezdtünk), majd 2-3 nap alatt úgy döntött, hogy nem kér tápszert a tízórai gyümölcs után. Egyszerűen nem fogadta el, én pedig hagytam annyit enni a gyümölcsből, amennyi jólesett neki.:)
2011. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Úgy néz ki mi is letudjuk az ebéd kiváltását 4-5 nap alatt.Szerencsére eddig nincs baja a zöldségekkel!:)
2011. aug. 24. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!